O zamandan beri bir yıl oldu Dedikodu Polis arasındaki dostluk iddiasını çürüttü Reese Witherspoon ve Jennifer aniston sona ermişti. O zamandan beri yıl içinde herhangi bir şey değişti mi? Bir göz atıyoruz.

Update auf Steven und Justin in meinem 600-Pfund-Leben

Temmuz 2019'da, TAMAM MI! hakkında bir makale yayınladı iki yıldız arasındaki sürtüşme AppleTV + ’ların Sabah Gösterisi. İsimsiz bir içeriden, iki yıldızın 'iş dışında yavaş yavaş sosyalleşmeyi bıraktığını' ve ikisinin 'kendilerini utandırmadan bu deneyimi atlatmaya çalışırken dişlerini gıcırdattığını' iddia etti.Dedikoducu Polis, elbette, o zamanlar bu gülünç hikayeyi çürüttü. Aniston'ın bir temsilcisi kayıtta bize hikayenin 'kesinlikle yanlış' olduğunu söyledi. Çift onlarca yıldır arkadaş ve tüm hesaplara göre oldukça yakın olmaya devam ediyor.

Aniston ve Witherspoon, Sabah Gösterisi . Her ikisi de rolleri için Altın Küre adaylığı aldı. Aniston aynı zamanda bir Screen Actors Guild ödülü de kazandı ve onu kazanmak için rol arkadaşını yenerek. Kime teşekkür etti? Reese Witherspoon, 'Seni sevdim kızım' diyor. Sahnede aşkını ilan ettiğinde neredeyse hiç kopmamış bir arkadaşlık.

Aradan geçen yıl, AppleTV + onaylandı yıldızlarla dolu programın ikinci sezon için yenilendiğini ve her iki oyuncunun da geri döndüğünü söyledi. Eğer gerçekten bir çöküş olmuşsa, neden ikinci bir sezon yapsınlar?

Bu sahte hikayeyi çürütdükten birkaç ay sonra, Aniston kendi Instagram hesabını alacak ve ünlü bir şekilde Arkadaşlar yeniden bir araya geldi. Bundan kısa bir süre sonra, büyük arkadaşı Reese Witherspoon ile kısa bir klip yayınladı.

https://www.instagram.com/p/B53GbO-Bufv/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

İkisinin artık arkadaş olmadığına dair hala bir şüphe varsa, Witherspoon Twitter'da Aniston'a güzel bir doğum günü dileği yayınladı.

Birkaç ay sonra aynı tabloid yine Aniston ile Witherspoon arasında bir boşluk bırakmaya çalıştı. Bu sefer arkadaşlık bitti karışık kritik alım yeni seri için. Dedikoducu Polis kısaca bu makaleyi de çürüttü ve ikisinin basın turu sırasında birbirleri hakkında söyleyecek harika şeyleri olduğuna dikkat çekti.

TAMAM MI! Görünüşe göre terk edemez Arkadaşlar yalnız yıldız. Dedikoducu Polis Brad Pitt ve Aniston hakkındaki hikayelerini çürütmek için devreye girdi her şeyi anlatan bir TV programı planlamak . Sanki magazin dergileri Aniston ve Pitt hakkında sahte hikayeler yazmıyorsa, güvenilmez yayınlar Aniston ve Witherspoon hakkında sahte hikayeler yazıyor.

The Seçim star elbette magazin dergilerinde kaldı. TAMAM MI! Kardeş yayını Temasta Witherspoon ile ilgili bir makale yayınladı ' karantina cehennemi. Aynı ay bir röportajda bizzat Witherspoon, magazin dergisindeki isimsiz haberciden biraz daha güvenilir bir kaynak, Candis Dergisi kendisi ve kocasının nasıl “sevimli, kolay bir ilişki” olduğunu kendisi. Dedikoducu Polis tıpkı çoğunu özenle çürüttüğümüz gibi, bu hikayeyi de çürüttü.

Bir yıl sonra söylemek güvenlidir Dedikoducu Polis bunu doğru anladım.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.