Vardır Britney Spears diyetinden mi vazgeçti? Bu haftanın magazin dergilerinden ve kardeş sitesinden gelen iddia bu. Dedikoducu Polis içine baktı ve bu kocaman bir yalan. Bize bunun tamamen 'yanlış' olduğu söylendi.

Göre Star , artık Spears’ın son turu sona erdiğine göre, 'fitness manyağı erkek arkadaşı, Sam Asghari , arabadan düşüp Cheetos yığınına düşeceğinden endişeleniyor. ' Sözde 'ihbarcı' tabloid gazetesine şöyle diyor: 'Yıllardır ilk kez Britney’in günde en az bir kez egzersiz yapmadığı ... Sam hala spor salonuna sert bir şekilde vuruyor, ancak Brit geri tepiyor.' Spears'ın 'Britney' mi yoksa 'Brit' mi olduğuna karar veremeyen sözde içeriden biri, sözde daha da ileri giderek şöyle diyor: 'Britney'nin kızarmış tavuk, pizza ve cipsleri sevdiği bir sır değil ... Çılgına dönmeyeceğine yemin ediyor, ama Sam sevmiyor Sıkı çalışmasını birkaç Frappuccino'ya püskürtmesini istemiyorum. 'Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, kardeş yayını Radar Çevrimiçi bu hikayenin benzer bir versiyonunu 'Britney Pes Ettiriyor!' başlığıyla yayınladı. Spears, Arıza Süresinde Sert Diyetten Kurtuluyor ”, ancak alıntılar tuhaf bir şekilde değiştirildi. Biri, en azından, iddialarını kanıtlamak için, satış noktalarında Spears'ın pizza ya da abur cubur yerken fotoğraflarını bulunduracağını düşünebilirdi, ancak bunlar yok. Ve neden, Spears'a yakın bir kaynak olarak Dedikoducu Polis , diyetinden vazgeçmesiyle ilgili hikayelerin 'yanlış' olmasıdır.

Daha dün, Spears Instagram'da kendi videosunu yayınladı 'Ellen DeGeneres Show' a gitmeden önce mükemmel bir şekilde göründü. Ve bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce, Spears ayrıca Instagram'da dansının bir videosunu paylaştı salsa. Tartışmasız, egzersiz yaparak ve doğru beslenerek formda kaldı ve Asghari'nin 'endişelenecek' hiçbir şeyi yok.

Elbette, Star ve RadarOnline, Spears hakkında daha önce yanlıştı. Örneğin Ağustos'ta İngiltere'de 'Piece Of Me' gösterisini gerçekleştirirken, Dedikoducu Polis sürdürülen saçma bir hikayeyi bozdu Spears, Meghan Markle, Kate Middleton ve diğer kraliyet mensuplarıyla tanışmak istedi Kraliçe Elizabeth de dahil, ama bunun yerine hepsi tarafından küçümsenmiş. Bu arada, RadarOnline'ın iddia ettiği yılın başlarında Spears, erkek arkadaşı onu terk etmemek için sürekli egzersiz yapıyordu . Bu makalede, sözde bir kaynak, 'Diyet ve fitness takıntısının hayatını sağlıksız bir dereceye kadar yönetmesine izin veriyor' dedi.

Yani, birkaç ay önce 'diyet ve zindelik' konusunda takıntılıydı ve şimdi her şeyi terk mi ediyor? Belki de bu satış noktalarının, yanlış olan ve bazen kendileriyle çelişen kaynaklarını terk etmelerinin zamanı gelmiştir. Yukarıda belirttiğimiz gibi, Spears'ın videoları kendi adına konuşuyor. Şimdi olduğu kadar iyi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.