Vardır Bradley Cooper o kadar 'sığ' hale geldi ki tüm arkadaşlarına yabancılaştı? Bir tabloid bu saçma iddiayı bir yıl önce bugün yaptı, ama Dedikoducu Polis çürüttü. Hikaye, 12 ay sonra açık bir şekilde yanlış olmaya devam ediyor.

21 Mart 2019'da, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star haksız yere iddia etmek için Cooper kendini fazla kaptırdığı için arkadaşlarını kaybediyordu. filminin büyük başarısından sonra Bir yıldız doğdu . Aktöre yakın olduğu varsayılan bir 'kaynak' gazeteye verdiği demeçte, Jennifer Garner ve Christian Bale gibi bazı ünlü arkadaşlarının ona 'sırtlarını döndüğünü' söyledi. 'Uzun süredir destekçilerinin birçoğu ayağa kalkıp ortadan kayboldu ve film hakkında çok daha fazla ses çıkaracaklarına güveniyordu,' diye devam ediyor içeriden ve bu arkadaşların sadece 'yüzeysel arkadaşlarından bıktıklarını' ekliyor.Hikaye çok açık bir şekilde kurguydu. Cooper son zamanlarda Jennifer Garner ve Freddie Prinze Jr. gibi ünlü arkadaşlarla bolca zaman geçirirken görülmüştü Cooper'a yakın bir kaynak da güvence verdi. Dedikoducu Polis aktörün arkadaş sıkıntısı olmadığını öğrendiğimizde. Gazete gazetesi, Cooper’ın 'Shallow' da özellikle zekice olmayan bir kelime oyunu yapmaya çalışıyordu. Bir yıldız doğdu Lady Gaga ile düet.

Bernstein mein 600 Pfund Leben, wo ist sie jetzt

Geçen yıl, bu iddianın ne kadar gülünç olduğunu daha da kanıtladı. Cooper, birçok Hollywood yıldızıyla anlamlı ilişkiler sürdürüyor gibi görünüyor. Kasım'da, TMZ benekli Onunla takılıyor Bir yıldız doğdu başrol oyuncusu Dave Chappelle . Ve bu ayın başlarında, E! Haber bunu bildirdi Cooper ve eski ortağı Irina Shayk hâlâ 'güçlü bir bağı' paylaşıyor kızlarına birlikte ebeveynlik yapmak için birlikte çalışırlar. Bir kaynak, 'Çok iletişim kuruyorlar ve iyi arkadaşlar' dedi.

Ocak ayında Brad Pitt'e En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü sundu. Hollywood'da Bir Zamanlar Ulusal İnceleme Kurulu ödüllerinde. Ödülü kabul ettikten sonra Pitt, 'Bu adam yüzünden ayık oldum,' 'Seni seviyorum ve teşekkür ederim.' 'Sığ' açıkça Cooper için geçerli bir kelime değil. Ayrıca yaptım Star bir şekilde unutCooper’ın Lady Gaga ile arkadaşlığı, 2019 boyunca her bir gazetenin ölümüne anlattığı bir konu mu? Bu anlatının hangi noktasında Gaga, fazla yüzeysel olduğu için Cooper'a sırtını çevirdi?

Rağmen Cooper'ın paparazzilere karşı sık sık kamuoyu önünde yaptığı açıklamalar , magazin dergileri sürekli onun hakkında saçma dedikodular uyduruyor. Dedikoducu Polis yıldızla ilgili düzinelerce hikayeyi çürüttü. onun birçok gizli aşk hikayesi , dahil olmak üzere kendisi ve Angelina Jolie hakkında söylentiler ve yorgun, aptal, tamamen kurgusal destan Cooper ve Lady Gaga çıkıyor ve ayrılıyor .

Kaynaklar

  • Shuster, Andrew. 'Bradley Cooper Çok' Sığ 'Olduğu İçin Arkadaşlarını Kaybediyor mu?' Dedikoducu Polis, 21 Mart 2019.

  • TMZ. 'Bradley Cooper ve Dave Chappelle: Çekimlerden Sonra Bir Arkadaşlık Doğuyor.' 3 Kasım 2019.

  • Vulpo, Mike. 'Bradley Cooper ve Irina Shayk' Güçlü Bağlarını 've Dostluklarını Nasıl Korur?' E! Haberler, 9 Mart 2020.

  • Bricker, Tierney. 'Brad Pitt ve Bradley Cooper’ın Özel Arkadaşlığı İçinde.' E! Haberler, 17 Ocak 2020.

  • Matis, Griffin. 'Bradley Cooper'ın Paparazzilerle Neden Önemli Sorunları Var?' Gossip Cop, 9 Aralık 2019.

  • Scott, Hugh. 'Bradley Cooper’ın Gizli Aşkları Hakkındaki Gerçekler.' Dedikoducu Polis, 2 Mart 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Bradley Cooper ve Angelina Jolie’nin İlişkisi Hakkındaki Gerçek' Dedikoducu Polis, 20 Ekim 2019.

  • Scott, Hugh. 'Bradley Cooper ve Lady Gaga'nın Çıkması ve Ayrılması Hakkındaki Gerçekler.' Dedikoducu Polis, 24 Ocak 2020.

    Celine Dion Gewichtsverlust Gesundheit

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.