Dır-dir Harry Stilleri gerçekten bir yemek kitabı mı yazıyorsun? Gazetelerden birinde iddia budur. Dedikoducu Polis duruma baktık ve rekoru düzeltebiliriz.

Son sayısında bir başlık Star 'Just Dessert: Sweet-Toothed Styles Scribbling Cookbook' yazıyor. Ekteki makale sözde 'içeriden' birinden alıntı yapıyor: 'Harry en sevdiği tüm tarifleri ve lezzetli tatlılar hakkında notları derliyor. Harry, gençlik yıllarında İngiltere'de bir fırında çalışmayı seviyordu ve ağız sulandıran hamur işleri yapma sanatı hakkında öğrendiklerini paylaşmak istiyor. 'Derginin makalesi hakkında doğru olanlar: Aslında Styles'ın bir fırında işi vardı. 14 yaşındayken. Şarkıcı, One Direction konser filminin sahnelerini çekmek için 2013 yılında kuruluşu ziyaret etti. Bu biziz . Derginin makalesinde yanlış olan şey şudur: diğer her şey.

Dedikoducu Polis Styles'a yakın güvenilir bir kaynakla görüştü ve bize isimsiz kalmak koşuluyla bir yemek kitabı yazma planı olmadığını söyledi. Güvenilmez çıkış muhtemelen öncülünü ortaya attı çünkü müzisyen genç yaşlarında bir fırında çalışıyordu. Bu anlatının icat edilmiş olması da mümkündür çünkü Stiller kısaca tarihlenen şef ve yemek blogu yazarı Tess Ward 2017 yılında. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis şarkıcının tatlı tarifleri yazarak ikinci bir kariyer yapmadığını doğrulayabilir.

Piyasanın sahte makalesinin, Styles’ın sözde yemek kitabı hakkında çok az bilgi sağladığını belirtmek gerekir. Örneğin dergi, dahil edilecek tek bir tatlı veya tarif türünden bahsetmiyor. Ayrıca kitabın ne zaman yayınlanacağı da asla belirtilmemiştir. Bir tabloid makalesinin herhangi bir özel ayrıntıya sahip olmaması her zaman büyük bir kırmızı bayraktır.

Maalesef, yayının sahte raporuna şaşırmadık. Dedikoducu Polis sık sık arar Star Kardeş satış noktası, National Enquirer , şarkıcı hakkında saçma hikayeler uydurduğu için. Geçen yıl, yanlış bir şekilde iddia ettiğimiz için tabloid gazetesini tutukladık. Tarzlar 80'li yaşlarda bir kadın tarafından vuruldu alışveriş yaparken. Makale, yaşlı kadının şarkıcıya kendisine özel bir performans vermesi için boş bir çek teklif ettiğini iddia ediyordu. Önerme saçmaydı ve asla gerçekleşmedi.

Wer ist Lady Gaga, die heiratet?

Bu saçmalıktan kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis prizin uzun hikayesini çürüttü Styles’ın hizmetçisi en sevdiği iç çamaşırını fırlatıyor . Böyle bir olay olmadı. Varolmayan bir yemek kitabını çevreleyen bu son makale daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.