Taylor Swift ve Harry Stilleri 2012'den beri bir öğe olmadı, ancak kısa romantizmi hayranlarının kalbinde yaşamaya devam ediyor.İlişkileri neden bu kadar kısa sürdü? Müzikleri üzerinde nasıl bir etkisi oldu? Taylor Swift ve Harry Styles bir daha iyi ilişkiler içinde olabilir mi, yoksa işleri bir adım daha ileri götürmek için yolda ikinci bir şans verebilir mi?Hayranların sonsuza dek yas tutacağı eski ünlü aşkının derinliklerine iniyoruz.

Harry Styles ve Taylor Swift’in İlişki Zaman Çizelgesi

Taylor Swift ve Harry Styles’ın ilişkisi, onların bir çift olduklarını anlamaktan daha hızlı bitti.İkisinin kamuoyunda ilk kez bir arada görülmesinden önce aylarca spekülasyon yapıldı. Mart 2012'de, çiftin Çocukların Seçimi Ödülleri'nde sahne arkasında buluşmasıyla başladı (tanıtımlardan sonra Swift, One Direction'ın canlı performansı sırasında arkadaşı Selena Gomez ile dans ederken görüldü.) Justin Bieber, bir ay sonra açıkladı. için Günlük Ayna 'Dünyanın en büyük sanatçılarından biri Harry'nin çok ateşli olduğunu düşünüyor, ama ben gizlilik yemini ettim.'

Sonbaharda, Kasım 2012 sayısında On yedi , Styles, Swift'i ünlü aşklarından biri olarak adlandırmıştı. Aynı ay, Amerikan pop yıldızı Londra'da, Stiller'in sahip olduğu bir gümüş uçak kolyesi ile görüldü. Eşleşen mücevherler, birbirleriyle bağlantılı olduklarına dair güçlü kanıtlar gibi görünüyordu, ancak hiçbiri söylentileri doğrulamıyordu.

İkili nihayet Aralık 2012'de ilk kez birlikte fotoğraflandı. Swift ve Styles, New York City'deki Central Park'a adım attılar ve burada bir öğleden sonrayı arazide dolaşıp hayvanat bahçesini ziyaret ederek geçirdiler.Artık işler sona erdiğinde, Swift ve Styles tam gaz gitti. Haftalar sonra, Utah, Park City'de çifte randevulu bir kayak gezisinde görüldüler. o zaman çift Justin Bieber ve Selena Gomez . Ve performans sergiledikten sonra Dick Clark’ın Yeni Yıl Rockin ’Arifesi Ryan Seacrest ile Swift, tüm dünyanın görmesi için yeni erkek arkadaşıyla bir gece yarısı öpücüğünü paylaştı.

Ancak 2013 Ocak ayının ilk haftasında çift bitmişti. Swift ve Styles, Britanya Virjin Adaları'na hızlı bir gezinti yapmak için ayrıldı. Rapor edildi Virgin Gorda adasından tek başına ayrılıp Nashville'e geri döndüğünü, bu arada Styles tatiline Richard Branson’un Necker Adası’ndaki özel tatil köyünde devam ettiğini söyledi.

Onu giydi, bir kaynak söyledi Vanity Fuarı . 'O, 'Harikasın - seninle olmak istiyorum' gibiydi. Bunu yapmak istiyorum '… Ama tüm zaman boyunca her kıza bakıyormuş gibi hissettiğini söylüyor. '

Eski Çift Hakkında Söylentiler Döndü

Taylor Swift ve Harry Styles’ın ayrılmasından yıllar sonra söylentiler devam ediyor.

Yeni başlayanlar için, var Eninde sonunda tekrar bir araya geleceklerine dair hiç bitmeyen umut . Ama söyleyebileceğimiz kadarıyla 'Haylor' kesinlikle geçmişte kaldı. Stiller, o zamandan beri yanında sayısız kadınla birlikte, aralıksız atışlardan görüldü. Kendall Jenner Victoria’s Secret modeli Camille Rowe'a. Bu arada Taylor, DJ ile bir dizi ilişkiye geçti. Calvin Harris , Yenilmezler süperstar Tom Hiddleston ve son zamanlarda İngiliz aktör Joe Alwyn .

Yelpazenin diğer ucunda, ikisi arasında kötü kan olduğundan şüphelenen şüpheciler var.

Temmuz 2017'de Swift'in 'kıskançlıkla kaynadığı' spekülasyonu eski erkek arkadaşının film dünyasına başarılı geçişi üzerinden. Styles, yönetmen Christopher Nolan’ın Hollywood'daki ilk filmi için olumlu eleştiriler almıştı. Dunkirk . Söylentilere göre Swift rol seçmelerine de el atmıştı, ama çabaları bir başarısızlıktı.

Önemsiz kabul edilen tek kişi o değildi - Styles, ayrılıktan dolayı acı olmakla da suçlandı. O yılın Eylül ayında, bir çıkış, İngiliz şarkıcı eski alevini gölgeledi ev sahasında (Nashville) bir performans sırasında. Suçu mu? Derisinin altına girmek için Little Big Town şarkısı “Girl Crush” ı coverlıyor.

Harry Styles ve Taylor Swift Arasında Gerçekte Ne Oldu?

Styles, özel hayatının ayrıntılarını tam da bu şekilde tutmayı tercih ediyor: özel. Swift hakkında sorulduğunda bir 2017 Rolling Stone röportajı , “Önce işemem lazım. Bu uzun olabilir. Aslında, 'İşemeye gitti ve bir daha geri dönmedi' diyebilirsiniz. '

Ancak ara sıra yorum yaptığı bir şey de Swift’in müziğinin ilham perisi olarak kaçınılmaz rolü oldu.

'Herkes kişisel deneyime dayalı şarkılar yazdığı için yapamayacağını söylemek benim için ikiyüzlü olur,' Stiller Ağustos 2013'te Bize anlattı . Bundan kaçınmak için daha az ünlü biriyle çıktığımı söyleyemem.

Çalışmalarında kendisine atıfta bulunulacağı yönündeki tahmini netti ve Swift hayranları, mahkum ilişkilerini üstlenmek için takıntılı bir şekilde şarkı sözleri üzerinde çalıştı. ' Başının belada olduğunu biliyordum , '2012 albümünden , ' Harry hakkında yüzde yüz . ' Swift, 2013 MTV VMA'larında En İyi Kadın Videosu ödülünü alırken Styles'a atıfta bulunarak, 'Bu şarkıya ilham veren, tam olarak kim olduğunu bilen kişiye de teşekkür etmek istiyorum, çünkü şimdi bunlardan birini aldım!' Dedi.

Onun da tek önemsiz davranışı değildi. Gösterinin başlarında, One Direction bir ödül sunarken kameralar, Selena Gomez'e 'Kapa çeneni kapa' diye fısıldayan Swift'i kesti.

Takip albümünden üç şarkı, 1989 , Ayrıca birlikte geçirdikleri kısa zamanlardan ilham aldı . Bağlanamayacağı bir adam hakkında 'Yapman Gereken Tek Şey Kalmaktı' ('Beni avucunun içine aldım / O zaman, izin verdiğimde neden beni kilitlemek zorunda kaldın? içinde'). 'Keşke Gitsen' de, 'Düğmelerime nasıl basılacağını her zaman biliyordun / Bana her şeyi verdin ve hiçbir şey vermedin' diyor. Ve elbette, bir çift olarak imajlarını romantikleştiren hit single 'Style' var ('Gözünüzde James Dean hayali bakışı var / Ve bende o kırmızı dudaklı, sevdiğin klasik şey / Ve biz çöktüğümüzde aşağı, her seferinde geri geliyoruz. ')

'Yani şarkılarının benim hakkımda olup olmadığını bilmiyorum ...' dedi Styles Yuvarlanan kaya . Ama sorun şu ki, o çok iyi, her yerde kanlar var. Deneyimlerimden yazıyorum, herkes bunu yapıyor. [Yaşadığımız] her şey bu şarkıların yaratılmasına yardımcı olduysa şanslıyım. Kalbinize vuran budur. '

Styles, Swift'de birlikte yazdığı One Direction şarkısı “Perfect” te kendi fotoğraflarını çekmiş olabilir. ('Ve her dışarı çıktığımızda kameraların yanıp sönmesini seviyorsanız / Ve / Bebeğim hakkında ayrılık şarkılarınızı yazacak birini arıyorsanız, ben mükemmelim.')

Tarzlar ve Swift Arasında Hala Kötü Kan Var mı?

Çoğunlukla, görünüşe göre ikisi ilerlediler ve karşılıklı saygı duydukları bir yere ulaştılar. Bir The Sun ile röportaj , eski sevgililerinin birçoğuyla arası iyi olduğunu açıkladı. 'Herkes arkadaş olmalı, değil mi?' O sordu.

Was ist zwischen Blake Shelton und Miranda Lambert passiert?

Üç yıl sonra bir Mart 2020'de tekrarladı. görünüm Howard Stern Gösterisi , Stern, Styles'a Swift’in şarkı yazımı hakkında ne hissettiğini sorduğunda 26 yaşındaki, 'Bu beni üzmüyor ... Sanırım gurur verici. Şarkı o kadar gurur verici olmasa bile, şarkı için hala zaman harcadınız ve sonuçta Taylor'ı örnek olarak kullanarak o harika bir söz yazarı. '

Styles, 2019 albümünü desteklemek için bir turu erteledi İnce Çizgi 2021'e kadar. Ve Temmuz'da Swift piyasaya çıktı Folklor sırasında kaydedilen Kovid-19 karantinası . Her iki albüm de hala birbirlerine takılıp kaldıklarını ima etmiyor. Belki bir sonraki adım, ikisi arasındaki bir işbirliği olacak mı? Geleceğin ne getireceğini asla bilemezsiniz.