Eski One Direction üyesi Harry Stilleri son zamanlarda bir yüzük takarken görüldü o parmak. Bir tabloid şimdi iddia ediyor ve Akıllı kitap yönetmen Olivia Wilde nişanlı. Dedikoducu Polis araştırır.Göre Kadınlar Günü , 'Harry Styles ve Olivia Wilde ateşli yeni aşklarıyla hiç vakit kaybetmiyorlar.' Yeni fotoğraflar şunu gösteriyor: Dunkirk star altın bir kordon takmak ikisi halka açıldıktan sadece bir ay sonra 'düğün parmağında'. Bir arkadaş 'Harry Olivia'ya deli gibi aşık' diyor ve 'herkese çocuklarının annesi olacağını söylüyor.'Kaynak, 'bir nişan için silahı atlarsa kimseyi şaşırtmaz' demeye devam ediyor. Wilde, 'hala iki çocuğunun velayetini sürdürüyor' Ted kement yıldız Jason Sudeikis, ama o hâlâ 'genç erkeğine aşık olduğu kadar'. Makale, Wilde'ın 'bulmacadaki eksik parça gibi olduğunu ve onunla işleri yavaşça almanın imkansız olduğunu söylüyor' diyerek sona eriyor.

Dedikoducu Polis bir yüzüğün açık veya kapalı olmasının kesin bir nişan işareti olduğu böyle hikayeleri her zaman görür. Bu makalenin bahsetmediği ve oldukça şüpheli hissettiren şey şudur: Tarzlar yüzüğü takıyordu setteyken Endişelenme sevgilim . Setteki diğer fotoğraflarda yüzüğü takmıyor, bu yüzden Styles filmde Florence Pugh'un kocasını oynadığı için kostümünün sadece bir parçası.Stiller de yüzük taktığı biliniyor ama tam olarak umutsuz bir romantik olarak tanınmıyor. Daha önce hiç nişanlanmamıştı, bu yüzden hala tamamen ayrı olmayan bir Wilde'a evlenme teklif etmesi karakterine aykırı olurdu. Styles ve Wilde'ın gerçek 'arkadaşları' ve 'arkadaşları' nın bu tabloid ile asla konuşmayacağını ve sadece hatalı kanıtlara dayanan inanılması imkansız bir hikayeyle baş başa kaldığınızı ekleyin.

Bu tabloid halka lekelemeyi seviyor. Birkaç ay önce iddia edildi Beyonce ve Jay Z Nikah yüzüğü takılmadan görüldükten sonra başı dertte. Muhtemelen sahilde egzersiz yapmadan önce çıkarmıştır. Sarah Jessica Parker 2018'de yüzüğü olmadan görüldü, bu yüzden Kadınlar Günü onun da evlilik sorunu yaşadığı sonucuna vardı. Bu sadece ciddiye alınmaması gereken saçma bir tabloid mecaz.

Bu tabloid de Harry Styles hakkında hiçbir fikre sahip değil. Yakın zamanda olduğunu iddia etti Miley Cyrus ile çıkmak . Cyrus bir röportajda Styles'a övgüde bulundu ve kim istemezdi ve tabloid'in zihninde işler kontrolden çıktı. Aynı yayın aynı zamanda Wilde ve Styles'ın bir bebek yolda ki bu tamamen saçma. Styles ve Wilde hala çıkıyor ve bu tabloid'e güvenilemez.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Lori Loughlin Şimdi Mossimo Giannulli'yi Üniversiteye Kabul Skandalı Nedeniyle Boşanıyor?

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Wendy Williams'ın 'Acil Psikolojik Bakıma' İhtiyacı Var mı?

Dolly Parton’ın Kocasının Yaşayacak 'Ayları' mı Var?

John Goodman 'Zaman Tükeniyor' mu?

Nicole Kidman Reese Witherspoon Show