Haberin ardından Olivia Wilde uzun süredir partnerinden ayrılmıştı Jason Sudeikis Wilde'ın çıkıyor Harry Stilleri . Şimdi, bir tabloid yeni çiftin birlikte hareket edebileceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis söylentiyi araştırır.Harry Styles ve Olivia Wilde İşleri Bir Sonraki Seviyeye Taşıyor mu?

Temasta Wilde ve Styles'ın Los Angeles'taki evine taşındığını bildiriyor. Magazin dergisi içeriden bir kişinin şu sözlerini aktarıyor: “Hemen çok ciddileştiler. İkisi de özgür ruhlar, bu yüzden ne olursa olsun birlikte yaşayalım diye düşündüler. ' Kaynak devam ediyor, “Olivia, Harry'nin evde olmasından gerçekten hoşlanıyor. Yaş farkına rağmen, yaşları için akıllı ve ağırlığını çekiyor. 'ist Kelly Ripa verlassen im November

Jason Sudeikis Çiftin Planlarının Farkında mı?

İçeriden birisine göre, şarkıcı “Olivia'nın çok sevimli bulduğu yemek pişirmeye ve ayak işlerini yürütmeye yardım ediyor. Çocuklara, Otis ve Daisy'ye bile yardım ediyor. Onları Harry ile görmek bebeğine yeniden ateş verdi. ' Tipster, Sudeikis'in Styles'ın eski nişanlısıyla yaşayacağının farkında olduğunu ve oyuncu bundan hoşlanmasa da kabul ettiğini ekliyor. O [Sudeikiler] ve Olivia yedi yıldır nişanlılar, bu yüzden hala ona karşı hisleri var ve onunla işler aniden sona erdi. Ama çocuklarını almaya geldiğinde Harry'yi biraz tanıdı ve Jason adamı seviyor. Hâlâ zor bir durum, ”diyor muhbir.

'Vahşi' Harry, Olivia'yı Ayağından Kaybetti mi?

Hikaye, içeriden biri olan Styles ve Wilde'ın romantizmlerinin bir toparlanmadan daha fazlası olduğunu kanıtladığını iddia etmesiyle sona eriyor. Kaynak, Wilde'ın Styles gibi 'bir erkekle hiç tanışmadığını' belirtiyor. Yine de içeriden, bunun eski partnerine yönelik bir 'kazma' olmadığını açıklıyor. Sadece Harry'nin çıktığı herkesten çok farklı olması. Onun enerjisini ve mizah anlayışını seviyor ve o gerçek bir romantik. ' Bahşişçi, Styles'ın Wilde'ı 'ayağından' silip süpürdüğünü 'söylüyor, bu yüzden onu hareket ettirmek akıllıca değil.'Tabloid Bu Hikayeyle Ulaşabilir

Dedikoducu Polis Geleceği tahmin edemiyoruz, bu raporla magazin gazetesinin silahını atladığını düşünüyoruz. Daha güvenilir iken İnsanlar Harry Styles ve Olivia Wilde'ın 'her gün' birlikte geçirmek , ikisinin birlikte hareket ettiğine dair herhangi bir onay yok. Ayrıca Sudeikiler ve Tarzların işe yaradığına dair hiçbir kanıt yok, ancak yeterince ilginçtir, Korkunç Patronlar yıldız ve eski One Direction üyesi tuhaf bir yüzleşmenin içinde olabilir. Sayfa Altı her iki erkeğin de olacağını söylüyor ayrı projeleri çekmek için Londra'ya gidiyor ama aynı stüdyoda.

Daha, Temasta ünlü ilişkileri söz konusu olduğunda en güvenilir kaynak değildir. Dedikoducu Polis Kate Beckinsale'in Jamie Foxx ile gizlice çıkıyordu . Bundan önce, çıkış, Styles'ın Wildes'in Sudeikis'ten ayrılmasının sebebiydi , hangi Dedikoducu Polis ayrıca düzeltildi.

Matt heiratete auf den ersten Blick Basketball

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Jennifer Aniston’ın 'Yeni Adamı' Jason SudeikisAmber Rachdi 'My 600-Lb'den. Life ’: O Şimdi Nerede

Rapor: Pete Davidson 'SNL'de' Zehirli 'Ortamdan Ayrılıyor

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Rapor: Whoopi Goldberg 'Sağlık Krizi' İle Karşı Karşıya

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.

Nicole Kidman plastische Chirurgie 2017