Harry Stilleri tarafından yayınlanan son saçmalığa göre, kahya en sevdiği iç çamaşırını fırlattığı için üzgün. National Enquirer . Aptalca, gönülsüz bir hikaye, ancak uydurma sahte haberler olduğu için asla yayınlanmamalıydı.

Gülünç hikaye başlıyor: 'One Direction dünya turları sırasında her gün giydiği, tamamen yırtık pırtık, deliksiz, şık olmayan, beyaz tenli iç çamaşırlarına göz kulak olsaydın, kalp çarpıntısı Harry Styles'a asla 'şık' demezsin. ama Harry bu şortları sevdi ve aniden ortadan kaybolunca perişan oldu! ' Süpermarket gazetesi bir 'şık Tarzlar kaynağı' ndan alıntı yaparak, 'Harry eskiden şortlarını yıkayarak etiketlerdi, böylece 1D grup arkadaşlarının külotlarına karışmasınlar.'Bu sözde muhbir dedikodu dergisine, 'Ve birdenbire kaçtıklarında, çaresizce her yeri aradı, kimin bir çift iç çamaşırı kaptığını merak etti,' diye iddia ediyor dedikodu dergisine. 'Yıldızın arayışı nihayet, yerdeki yırtık pırtık, eski külotları gören, saçma sapan bir hizmetçinin onları çirkin bir paçavra zannettiğini ve çöpe attığını ortaya çıkardı!'

Bu raporun saçmalığına ek olarak, makalenin metnine, iç çamaşırlarından başka hiçbir şey giymeyen, Photoshop ile çekilmiş bir fotoğraf eşlik ediyor (aşağıya bakın). Şarkıcı aslında asla böyle poz vermedi. Bunun yerine, çıkış, Styles'ın kafasını rastgele bir adamın vücuduna yerleştirmek için başka bir kişinin resmini dijital olarak düzenledi. Ancak üretilen sadece anlık görüntü değil. Tüm hikaye öyleydi.

The National Enquirer Okurların, One Direction'ın sonuncusu yaklaşık iki yıl önce sona eren dört turunda Styles'ın aynı çift iç çamaşırı giydiğine ve daha sonra bu yetenekleri evinin zemininde yatarak bir hizmetçinin onları çöpe atmasına yol açtığına inanmasını istiyor. . Ve yayın aynı zamanda okuyucuların, ilgili iki partiden birinin magazin gazetesine ne olduğunu anlattığına ya da üçüncü bir tarafa anlattıklarına inanmalarını istiyor, o da magazin gazetesine anlatıyor. Ve çıkış, okuyucuların bu 'kaynağın' tamamen doğal olmayan bir dille Stiller olarak 'yıldız' olarak adlandırıldığına inanmasını istiyor.

Bahsetmiyorum bile, tüm bunlar üç aydan daha kısa bir süre önce Kate Middleton hakkında şüpheli bir şekilde benzer bir hikaye yayınlayan aynı dergiden geliyor. Bu parçada, Middleton'un, eşyaların saklandığı çekmecede bir böcek bulduktan sonra bir hizmetçinin narin ürünleri aldığını keşfedene kadar iç çamaşırlarının Kensington Sarayı'nın içinden çalındığını düşündüğü iddia edildi. Açık olmak gerekirse, her iki versiyonda da söz konusu ünlü, bir ev görevlisinin iyi niyetli bir yardımcı olduğunu öğrenene kadar iç çamaşırlarının kaybolduğunu düşünüyordu.

Tesadüf? Zorlukla. Her iki durumda da, tabloid iddiaları tamamen uydurdu. Dedikoducu Polis o zaman ve şimdi onaylandı. En azından Middleton örneğinde, National Enquirer Yeni, kraliyetin külotlu bir resmini photoshop'tan daha iyi.

Harry Styles İç Giyim Fotoğrafı

(National Enquirer)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.