Harry Stilleri son zamanlarda kapandı Little Big Town şarkı konserde 'Girl Crush'. Bu performans şu anda aleyhine bir 'gölge' haline getiriliyor. Taylor Swift . Fakat Dedikoducu Polis bu saçma iddiayı çürütebilir.

'Harry Styles, Taylor Swift’in Nashville Memleketinde‘ Girl Crush’ı Söylüyor - Onu Gölgelendiriyor mu? ' HollywoodLife bir manşetle soruyor. Bu anıtsal bir olaymış gibi, webloid parçasına “Kutsal inek! Harry Styles, Nashville'deki memleketi hayranlarının önünde Taylor Swift'in eski dostlarından Little Big Town'ın 'Girl Crush' şarkısını coverladı. ' Site, yıldızların '2013'te kötü giden bir romantizm yaşadıklarını' belirtiyor ve şunu merak ediyor: 'Peki, memleketi Nashville'de 25 Eylül'deki bir konserde bunu ince bir hatırlatma yapıyor mu?'Çıkış devam ediyor, 'Neden onu eski sevgilisinin memleketinde çıkardığını merak etmeliyiz. Harry büyük bir country müziği hayranı olarak tanınmıyor, bu yüzden Little Big Town’ın ödüllü hitinden yararlanması, Taylor’un eski evinde olduğu düşünüldüğünde biraz garip görünüyor. Çevrimiçi yayın daha sonra Swift'in Little Big Town için 'Better Man' şarkısını yazdığına dikkat çekiyor ve Styles'ın 'Girl Crush' performansıyla 'Harry Taylor'a geri mi dönüyor?' Diye soruyor. Memleketindeki kalabalığın önünde ona laf attı mı? ' Okuyuculara sorulan son soru şudur: 'Harry, arkadaşlarının memleketindeki en büyük hit şarkılarını söyleyerek Taylor'ı aşağıladı mı?'

Cevaplar elbette hayır, hayır ve hayır. Bunu parçalayalım: Swift 'Better Man' yazdı ve Little Big Town bunu kaydetti. Styles, Swift'in bir evi olduğu Nashville'deki bir konserde farklı bir Little Big Town şarkısı olan “Girl Crush” u seslendirdi. Bu iki olay herhangi bir şekilde ilişkili mi? Kesinlikle hayır. Styles'ın Little Big Town parçasını kapatma kararının Swift ile hiçbir ilgisi yoktu. Ve onunla teğetsel olarak ilgili bir gruptan şarkı söylemenin gölgeli hiçbir yanı yok. “Girl Crush” ı seçmekle ilgili bir muhalefet oluşturan hiçbir şey de yok. Şarkı sözü, sevdiğin kişinin kalbine sahip olan kişiyi kıskanmakla ilgili.

Özlem ve özlemle ilgili. Bu tür bir şarkıyı söylemek Swift'de nasıl 'geri tepiyor' olur? Değil. Açıkçası, Dedikoducu Polis Styles'ın Nashville ve HollywoodLies'de cover yapmak için herhangi bir grubun herhangi bir şarkısını seçmiş olabileceğinden şüpheleniyor, yine de tıklama tuzağı uğruna onu Swift'e bağlamayı deneyecekti. Webloid, gerçek bir haber hikayesi sunmak değil, kendi hayran kitlelerini canlandırmak istedi. İşte bu nedenle, bu site dışında hiçbir saygın satış, Styles’ın performansını Swift’e bağlamadı. Şimdi BU şüpheli.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.