Yaptı Harry Stilleri sebep olmak Olivia Wilde’ın ile ayrılmak Jason Sudeikis ? Bir tabloid, Wilde’ın genç şarkıcıya olan ilgisinin, eski şarkıcıdan ayrılmasında bir faktör olduğunu iddia etti. SNL star. Dedikoducu Polis araştırılır ve meseleyi düzeltebilir.

Olivia Wilde, Harry Styles Üzerine 'Just Wild' - Kaynaklar

Geçen ay National Enquirer 'birdenbire bekar' Olivia Wilde ile eski One Direction üyesi Harry Styles arasında bir şeyler olduğunu bildirdi. Aslında, tabloid, Wilde'ın yaklaşan filmde Wilde ile birlikte rol alan Styles hakkında 'çılgınca' olduğu konusunda ısrar etti. Endişelenme sevgilim . Prizin içeriden birileri, Styles'ın Wiled'in hayatından 'uzun süredir eksik olan' bir 'ateş yaktığını', bir ihbarcı dedikoduyla 'Harry'ye tamamen aşık oldu' konusunda ısrar etti.Çok seksi olduğunu ve ekrandaki cızırtılı varlığını seviyor.

Olivia Wilde, 2019

(lev radin / Shutterstock.com)

Wilde sadece psikolojik korku-gerilim filminde rol almakla kalmıyor, aynı zamanda o da yönetiyor , bu da yakışıklı Styles ile sette daha fazla zaman anlamına geliyordu. Kaynağa göre Wilde, Styles'la bu kadar çok zaman geçirmekten pek hoşnut değildi. Olivia, bir oyuncu olarak ona akıl hocalığı yapacağı için çok heyecanlı ve onu kişisel düzeyde daha iyi tanıma konusunda daha da heyecanlı. '

Bu filmle Harry'yi Hollywood'un 1 numaralı başrol oyuncusu haline getirebileceğini kafasında tutuyor ve Harry yutturmaca peşinde.

Wie lange ist Rob Lowe schon verheiratet?

Stiller, Jason Sudeikis'in Wilde ile İlişkisini Bozdu mu?

Duruma biraz daha skandal ekleyen bazı kişiler, tabloid'e Harry Styles ve Olivia Wilde arasındaki 'samimi dostluğun' 'Olivia ile Jason'ın şok edici bölünmesinde bir rol oynamış olabileceğini' bildirdi. İçeriden biri ekledi, 'Jason, Olivia'nın bu çocuğa neden bayıldığını anlamadı.'

Olivia’nın Jason’dan ayrılması pek çok nedenden dolayı oldu, ama bu kesinlikle yardımcı olmadı!

Dedikoducu Polisin Çekimi

Magazin dergisinin tek bir hakkı var: Olivia Wilde ve Jason Sudeikis'in ayrılması 'birçok nedenden dolayı' gerçekleşti. Ama hem ayrılığın hem de Wilde’ın Styles ile yeni ilişkisi en ufak bir şekilde çakışmayın. Sudeikis ve Wilde, Kasım ayında ayrıldıklarını açıklasalar da, kaynaklar söyledi İnsanlar ayrı yollara gitme kararının 2020'de çok daha erken, yılın başında gerçekleştiğini söyledi. Eski çifte yakın bir kaynak şu açıklamayı yaptı:

Bölünme yılın başında gerçekleşti. Dostane bir davranıştı ve harika bir ortak ebeveynlik rutinine dönüştüler. Çocuklar, aile ilişkilerinin önceliği ve kalbidir.

Mavi tişörtlü Jason Sudeikis, Booksmart

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

İçin çekim Endişelenme sevgilim 2020 sonbaharına kadar başlamadı, bu da Wilde'ın Styles'la tanıştığı zaman tamamen bekar olduğu ve İngiliz pop yıldızına olan duygularının onu ya da Sudeikis'in ayrılma kararını etkilemesinin hiçbir yolu olmadığını kanıtladığı anlamına geliyor. Göre konuşan başka bir kaynak İnsanlar , Styles ve Wilde yalnızca birkaç haftadır çıkıyorlar, bu da Wilde’ın Sudeikis ile ilişkileri ve onun flört Tarzları arasında kesinlikle sıfır örtüşme olduğunu doğruluyor.

Warum wurde Jesse abgesagt?

Magazin dergileri, Olivia Wilde’ın kişisel hayatıyla ilgili her şeyi yanlış anlıyor gibi görünüyor, aralarında Jason Sudeikis'in çiftin gerçekten ayrılmasından neredeyse iki yıl önce bir bölünmeye gideceğine dair bir tahmin de var. Temasta bir keresinde ikisinin içeri girdiğini iddia etti Paris'te çığlık atan bir maç 2018'de geri dönüş. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynaktan hikayenin yalanlardan başka bir şey olmadığını öğrendi. Daha yakın zamanlarda, geçen Nisan, KB ısrar etti Wilde ona ve Sudeikis'in üçüncü çocuğuna hamileydi. . Açıkçası, Wilde hamile olmadığı ve doğum yapmadığı için bu da yanlıştı. Wilde veya bu konuda başka herhangi bir gerçek haber için bunun gibi şüpheli, itibarsız çıkışlara güvenmek asla akıllıca değildir.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Lady Gaga, Michael Polansky Yılbaşı Gecesi Evlendi

Rapor: Prens William, Yeni Podcast Üzerine Prens Harry ve Meghan Markle'a Dava Açmakla Tehdit Ediyor

Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones Boşanıyor mu?

Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani Düğün Planları Üzerine Tartışıyor

Orijinal ‘Jake From State Farm’ Aktörünün Neden Yeniden Oyuncu Kadrosu Olması Gerekti?

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.