Hakkında bir makale Harry Stilleri ve Camille Rowe “yoğun bir bağ” uydurdu. Dedikoducu Polis bu uydurmayı ifşa edebilir.

Bir buçuk hafta önce, Styles'ın sessizce Victoria's Secret modeli Rowe ile çıkmaya başladığı bildirildi. New York'taki bir etkinlikte birlikte görüldüler, ancak o zamandan beri saygın hiçbir çıkış, bunun ciddi bir ilişkinin başlangıcı olduğunu doğrulamadı. HollywoodLife ancak okuyucuların romantizm hakkında 'ÖZEL ayrıntılara' sahip olduğuna inanmalarını istiyor.'Harry Styles ve Camille Rowe:' Yoğun Bağlantılarının 'İçinde - Neden' Smitten 'diyorlar,' üretilen hikayenin başlığını okuyor. Çiftin ortak bir arkadaşı olduğundan, Alexa Chung, webloid, Styles ve Rowe'u kurmaktan kendisinin sorumlu olduğunu iddia ediyor. Sözde 'Alexa'nın arkadaşı', 'Harry geçmişte iki Victoria's Secret modeliyle çıktı, bu yüzden Alexa gerçekten Camille'e aşık olacağına dair bir önseziye sahipti ve peki, o muhteşem, öyleyse neden olmasın ki? !! '

Sitenin varsayılan kaynağı, 'Hemen tıkladılar ve Harry bayağı aşık oldu. Camille süper havalı ve Harry'nin gerçekten seksi olduğunu düşündüğü çok kalın Fransız aksanı var! ' Ama Chung’un bir arkadaşı neden Styles'ın Rowe'un aksanını 'seksi' bulduğunu ve 'anında tıklandığını' bilsin? Rowe'un 'gerçekten kalın bir Fransız aksanı' bile yok. Çocukluğunun bir bölümünü ABD'de geçiren bir Fransız-Amerikalı olarak mükemmel İngilizce konuşuyor. Yine de, bu açıkça bilgisiz ihbarcı sözde ekliyor: 'Aralarındaki ilk günler ve sadece bir aydır çıkıyorlar, ancak aralarında çok sıcak ve gerçekten yoğun bir bağları var.'

Yine, neden Chung ile arkadaş olan biri Styles ve Rowe'da neler olup bittiğini anlatan rastgele bir bloga dökülsün ki? Bu oldukça abartılı. Ve HollywoodLies, şarkıcının aşk hayatına gelince, iyi belgelenmiş bir yalan geçmişine sahiptir. Örneğin, üç aydan daha kısa bir süre önce, çevrimiçi yayın yakalandığında gerçek kaynakları olmadığını kanıtladı Tess Ward'la çıkan Stiller üzerinde takla atma . Webloid, bu ilişki hakkında 'özel' bilgilere sahip olduğunu iddia etti, ancak daha sonra sitenin gerçek durumlarının belirsiz olduğunu kabul ettiği sonraki hikayeleri yayınladı.

Ve şimdi Styles başka biriyle ilişkilendirildiğine göre, HollywoodLies yine içgörüsü varmış gibi davranıyor. Bu seferki fark, Styles'a yakın olduğu iddia edilen kaynaklara atıfta bulunmak yerine, çıkışın hiçbir anlam ifade etmeyen 'Alexa'nın bir arkadaşına' atıfta bulunmasıdır. Blog, Rowe'un “gerçekten kalın bir Fransız aksanı” na sahip olmasıyla ilgili büyük gerçek hata göz önüne alındığında, bu önceki Styles kaynaklarında dolandırıcılık yaparken yakalandıktan sonra, bu yeni ihbarcının da uydurduğunu belirtti. HollywoodLies her zaman bildiği gibi çıkmak ister. Gerçek şu ki, webloid içeriden başka bir şey değildir. Dokunaklı.