Bildiğini iddia eden bir hikaye Harry Stilleri 'bebek ateşi' yok ve uydurulmuş çocuk sahibi olmak için beklemek istiyor. Dedikoducu Polis neler olduğunu ortaya çıkarabilir.

'Harry Styles: Liam ve Louis'in Çocukları Olduğuna Göre Şimdi Bebek Ateşi Oldu mu?' fabrikasyon fabrikasının başlığını okur. HollywoodLife . Hikaye başlar, “Harry Styles bebek böceği yakaladı mı? Liam Payne ve Louis Tomlinson'un yakın zamanda baba olduklarını izledikten sonra, Harry biraz dışlanmış hissediyor olabilir! Sonuçta, grup arkadaşlarının çocuklarına 'amca' olmayı SEVDİĞİNİ söyledi. Ama yakında kendisinden birine sahip olmayı umuyor mu? 'Bu, Payne'in geçen ay bir oğlunu karşılamasının ve Tomlinson'un geçen yıl baba olmasının ardından iyi araştırılmış bir haberin başlangıcı değildi. Daha ziyade, Styles'a grup arkadaşları ve çocukları hakkında birkaç saat önceki radyo röportajlarında sorulduğunda rahatlıkla ortaya çıktı. Şarkıcı Payne ve Tomlinson hakkında baba olarak konuştuktan kısa bir süre sonra, HollywoodLies sihirli bir şekilde siteye Styles'ın kendi babalık planlarını anlatan bir 'içeriden' birine sahipti.

“1B'den arkadaşlarının çocuk sahibi olduğunu ve baba olduğunu görmek, bu konudaki fikrini hiç değiştirmedi. Yakın zamanda baba olmayı planlamıyor ya da istemiyor. Bekar olmaktan ve işini yapmaktan zevk alıyor, ”sözüm ona' içeriden 'webloid'e, Styles'ın' çocuk sahibi olmaya neredeyse hiç hazır olmadığı 'sonucuna varıyor.

Haifischbecken gegossenes Vermögen

Ancak bu örnekte, Styles'ın 'bebek ateşi' olup olmaması veya çocuk sahibi olmak istemesi çok da önemli değil. Mesele şu ki, kişisel hayatını bildiğini iddia eden 'özel' bir makale görünüşte bütün kumaştan yapılmıştı. Dedikoducu Polis İngiliz yıldızına meşru olarak yakın hiç kimsenin bu tür konuları tartışmayacağını ve kesinlikle bugün radyo röportajlarından sonra olmayacağını öğrendik.

Aslında, bir kişi, şüpheli çıkış noktasının Styles'ın kampından kiminle konuşacağını sorgulayarak makaleyle ilgili şaşkınlık ve güvensizlik ifade etti. Görünüşe göre kimse yok. Styles’ın bugünkü medya turu ve yeni çıkan şarkısına olan yüksek ilgisi göz önüne alındığında, HollywoodLies'in bundan yararlanmak için bir açı seçmesi çok daha muhtemeldir.

Dedikoducu Polis geçtiğimiz günlerde, çevrimiçi yayının Miranda Lambert ve Nikki Bella gibi yıldızlarla ilgili gerçek haberleri, hem Google'ı hem de hayranları webloid'in kavrayışa sahip olduğunu düşünmeleri için kandırmak için tasarlanmış sahte haberler hazırlayarak nasıl istismar ettiğini gösterdi. İçerik orijinal ve özel olabilir, ancak tamamen üretilmiştir. Şu anda burada Styles ile olan şey bu gibi görünüyor ve kesinlikle ilk sefer değil.

Örneğin geçen yıl, Dedikoducu Polis 'özel' bir iddia için HollywoodLies denildi Styles, 'Keeping Up with the Kardashians' da görünecekti. Tabii ki asla yapmadı, aynen söylediğimiz gibi yapmayacaktı. Hayranlar Stiller hakkındaki fantezileri okumaya devam etmek istiyorsa, HollywoodLies var. Ama gerçeği kurgudan ayırmak isteyenler için Dedikoducu Polis .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.