Yaptı Harrison Ford gerçekten bir sigara içme yarışmasına katılmak Shia LaBeouf Babası 2008’in setinde Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı ? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde yapılan sahte iddia bu. Dedikoducu Polis tamamen uydurma olduğunu öğrendi.Göre National Enquirer , Ford, dördüncü filmin çekimleri sırasında LaBeouf’un babası Jeffrey ile 'esrar yarışması' yaptı. Indiana Jones film. Bir kaynak olduğu iddia edilen bir kaynak dergiye, Jeffrey'nin o sırada 'Shia'nın koruyucusu olarak' sahneye çıktığını ve Ford, rol arkadaşının babasının ot yediğini öğrendiğinde, efsanevi aktörün onu bir sigara içmeye cesaret ettiğini söylüyor. Anonim içeriden biri, Ford'a 'esrarkeş' demeye devam ediyor ve sözde esrar içme yarışmasında 'en yüksek puanı' aldığı konusunda ısrar ediyor.Hikaye, 1986'da doğmuş olan LaBeouf'un filmin çekimleri sırasında en az 20 veya 21 yaşında olacağı düşünüldüğünde, başlangıçtan itibaren pek mantıklı gelmiyor. Indiana Jones devamı. Yetişkin erkeklerin film setlerinde ebeveyn denetimine ihtiyacı yoktur. Prizin uzun öyküsü de anonim bir kaynağın sözlerine dayanıyor, ancak Ford'un sözcüsü bunu tam bir 'uydurma' olarak nitelendiriyor.

Merak ediyor olabilirsiniz, bu hikaye neden gerçekleştikten sonra on yıldan fazla bir süre sonra ortaya çıkıyor? Çoğunlukla olası açıklama, Bal çocuğu filmde kendi babasını canlandıran LaBeouf'un yazdığı yarı otobiyografik bir film. Film, alkolik ve istismarcı bir baba tarafından büyütülen bir çocuk yıldızın etrafında dönüyor. Hikayenin çoğu LaBeouf’un gerçek yaşam deneyimlerine dayanıyor.Hangisi daha olası görünüyor? Bu Enquirer yayınlandığından beri bu hikaye üzerinde oturuyor Kristal Kafatası Krallığı 11 yıl önce veya gelecek sürüm Bal çocuğu bu sahte makaleye ilham verdi mi? Ford’un kendi temsilcisi derginin tuhaf ve modası geçmiş raporunun geçerliliği olmadığını onayladığından, ikincisiyle devam edeceğiz.

Unutulmamalıdır ki Enquirer büyük bir hayranı gibi görünüyor Indiana Jones imtiyaz. En azından tabloid, franchise'ı sahte hikayeler yaratmak için kullanmanın büyük bir hayranı. Bir aydan daha kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için satış noktasını bozdu Ford’un arkadaşları onun bir başkasını yapamayacak kadar sağlıksız olduğundan korktular Indiana Jones devamı . Makalede sıfır gerçek vardı ve oyuncunun çekim yapması bekleniyor Indiana Jones 5 yakın gelecekte bir ara. Bir sonraki devam filminin setinde de kafayı bulması pek olası görünmüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.