Harrison Ford daha iyi biliniyor olabilir bugünlerde biraz huysuz ama 77 yaşındaki oyuncu hala her zamanki gibi sert. Yıldız, son filmindeki şaşırtıcı derecede korkutucu gömleksiz sahnesinde kanıtlandığı gibi, her zamanki kadar aktif kalıyor. Yabani Hayatın çağrısı . Ağzı sıkı olmasına rağmen kişisel hayatının çoğu , Ford yaş ve (şaşırtıcı derecede çok sayıda) yaralanma karşısında nasıl formda kalmayı başardığını biraz paylaştı.

Harrison Ford'un CGI abs'ye ihtiyacı yok

The Indiana Jones simgesi etkin kalır Geçit töreni son röportajda Haftada en az üç kez çalıştığını. Ford, bazı halterlere ek olarak tipik olarak bisiklete biniyor veya tenis oynuyor; bunların tümü, kendi yaşındaki biri için bir miktar yaralanma riski taşıyor. Olası bir değişiklik veya zorlanma tehdidine karşı savaşmak için esnekliğe ve esnemeye odaklanır. Görüşme sırasında, ağrıyan bir omzundan kurtulma sürecinde olduğunu, ancak yine de tenis servisini yıl sonundan önce keskinleştirmek istediğini bile paylaştı.İle bir röportajda Bugün Amerika , kıdemli oyuncu soruyu salladı gömleksiz sahnesinin Vahşi çağrı gerçeğin ardından dijital olarak rötuşlandı. Harrison Ford, 'Zindeydim ve çok soğuk su' dedi. 'Sağlıklıyım, aktif ve formda olmaktan zevk alıyorum. Eski (popomu) formda tutmanın farkındayım. '

Yine de yaralardan payına düşeni aldı.

Ford röportajlarını kısaca şöyle anlattı: GQ profili, yazar Chris Heath'e bazı sorunları vardı ayak bilekleriyle. Ford, 'Bu, üzerimde bir hidrolik kapıyı kapattıklarında öne doğru yerinden çıktı,' diye açıkladı. 'Bu, uçak düştüğünde ... uh ... geriye doğru yerinden çıktı.'

Oyuncu, ünlü bir havacılık fanatiğidir ve bu, A-listerleri için çok nadir görülen bir hobi değildir. Maalesef, aynı zamanda birkaç hava kazası . 72 yaşındayken, küçük uçağı güç kaybetti ve Ford'u bir golf sahasına düşmeye zorladı. O, çarpışmada iniş becerisiyle övgüyle karşılansa da, yine de bir kazaydı. Ford, leğen kemiğini ve ayak bileğini kırdı, omurlarından birini kırdı ve kafasında bir kesik oluştu.

Yaralanmalar, setteki tartışmasız en kötü sakatlığından yaklaşık bir yıl sonra geldi. Çekerken Star Wars: Güç Uyanıyor 2014 yılında, yukarıda bahsedilen hidrolik kapı arızalandı ve Harrison Ford'un bacağına indi, ayak bileğini yerinden çıkardı, bacağındaki her iki kemiği de kırdı ve iyileşirken onu birkaç hafta zorlayarak hareket ettirdi. Oyuncu nihayetinde geri döndü ve kısa süre sonra bu konuda bilgece çattı. 'Üzerime [patlayıcı] bir kapı kapattılar!' şaka yollu Jimmy Fallon'a söyledi . 'JJ [Abrams] yaptı!' Görünüşe göre, tüm yaralarından sonra bile her zamankinden daha güçlü görünüyor.

Hat Whoopi Goldberg aus der Sicht gefeuert?

'İyi sonuçlandı,' Ford Jonathan Ross'a dedi yaralanmayı anlattıktan sonra. Kendimi şanslı bir adam olarak görüyorum.