Harrison Ford Başkanı aramadı Donald Trump Tamamen uydurma bir rapora rağmen, yakın tarihli bir röportaj sırasında 'parlak' ve 'merhametli'. İddia, sahte haberler yayınladığı bilinen bir web sitesinden geliyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Güvenilmez bloga göre UberConservative Aktör, 'Fox and Friends' dizisine çıktığı varsayılan sırada Trump'a övgüde bulundu ve Hollywood'daki liberal meslektaşlarına başkanı eleştirdikleri için sertçe vurdu. Ford, 'Başkanın kesinlikle Amerikan davası için savaştığını hissediyorum ve ne düşündüğümü söylemekten korkmuyorum.'Ford'un da “Trump çok zeki bir adam. Merhametli olduğuna inanıyorum. İlk defa, ne yaptığını bilen ve tamamen bağımsız bir Başkanımız var. ' Çıkış ayrıca, film yıldızının Trump'ı 'şiddet içermeyen çatışma çözümünün en büyük savunucularından biri' olarak tanımladığını iddia ediyor.

Hikaye ilerledikçe, Ford röportajını şöyle bitirdi: 'Amerika'daki herkesin [Trump] arkasında olması ve yaptığı işte onu desteklemesi gerekiyor.' Ancak oyuncu, yazıda kendisine atfedilen yorumlardan hiçbirini yapmadı.

Ford'un Trump'a 'parlak' ve 'merhametli' dediği kısımlar da dahil olmak üzere blog tarafından alıntı yapılan bir avuç alıntı aslında bir Martin Luther King Jr.'ın yeğeni Dr. Alveda King ile röportaj . Sivil haklar aktivisti, 'Fox and Friends' te Temmuz 2017'de göründüğünde benzer açıklamalar yaptı. Öte yandan Ford, kablo haber şovuna hiç konuk olmadı.

Unutulmamalıdır ki, sahte haber sitelerinin, çeşitli A listesindeki ünlülerin sert Trump destekçileri gibi davranma alışkanlıkları vardır. Dedikoducu Polis geçtiğimiz günlerde, Denzel Washington'un başkanın Amerika'yı 'totaliter bir polis devleti' olmaktan kurtardığını iddia eden sahte bir makale yayınladı. Ayrıca Kevin Bacon'un Amerika'nın Trump'ı başkan olarak kabul ettiği için “kutsanmış” olduğunu söylediği iddia edilen uydurma bir hikayeyi de düzelttik.

Ayrıca, güvenilmez site, sahte hikayesini 'Amerika'yı Yeniden Harika Yap' kampanyası tabelasını taşıyormuş gibi görünen sahte bir Ford imajıyla gösteriyor. Ancak, fotoğrafın fotoşopu çekildi. Orijinal görüntü, Reddit'te 'Merhaba Reddit' yazan bir tabela tuttuğu 2014 'Bana İstediğini Sor' oturumundan alınmıştır. Üzerinde oynanmış fotoğrafa ve aşağıdaki orijinaline bakın. Açıkçası, Ford, Trump'ı asla onaylamadı .

Harrison Ford Trump İşareti

(UberConservative)

Harrison Ford Reddit İşareti

(Reddit)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.