Hannah Brown sette bir diva gibi davranıyor Yıldızlarla Dans ? Gazetelerden birinin söylediği bu. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve bunun doğru olmadığını öğrendik.

Yanlış iddia son sayısında bulunabilir. Temasta birincisini çağıran Bekarlığa veda dans pistinde bir “prima donna” yıldızı. Bir iddia edilen kaynak dergiye, 'Dans ederek büyüdüğünü ama ona aşık olduğunu ortaya koyuyor, bazı yarışmacılar ve profesyoneller bunu kibirli olarak görüyor' dedi. Hala ondan yüksek atının üstünde Bekarlığa veda şöhret ve şovların nasıl bantlandığına dair her şeyi bildiğini sanıyor çünkü o sadece onun üzerinden geçti Bekarlığa veda . Fakat DWTS bu şov gibi bir şey değil! Sadece rahatlaması ve çok fazla çabalamaması gerekiyor. 'Brown’ın sözcüsü raporu saçma olduğu gerekçesiyle reddetmekle kalmıyor, aynı zamanda kendi dans partneri Alan Bersten de Brown'un benmerkezci olduğu fikrine karşı çıkıyor. 'Kendini yeterince takdir etmiyor,' Bersten Fox News'e sorulduğunda Bekarlığa veda star . 'O tanıdığım en çalışkan işçi.'

O esnada, Brown, uyum sağlamadaki zorlukları konusunda kendini açtı. Yıldızlarla Dans . Gerçek yıldız söyledi İnsanlar geçen hafta dergisi, 'Provalar benim için gerçekten zor oldu ... Bekarlığa Veda olmak Yıldızlarla Dans , Bazı şeyler üzerinde çalışmam gerekiyor. ' Brown ayrıca, dans partnerinin 'orada olduğu ve bana karşı sabırlı olduğu' için ne kadar 'minnettar' olduğunu belirtti.

Brown'ın bariz alçakgönüllülüğü bir yana, magazin dergisi gösterideki herhangi birinin önceki dans deneyimini neden 'kibirli' olarak kabul ettiğini asla tam olarak açıklamıyor. Dans partnerinize belirli dans türlerine aşinalıktan bahsetmek oldukça standart görünüyor. 'Kaynak', Brown'ı kimin özellikle sorunlu bulduğundan asla bahsetmez, çünkü büyük olasılıkla hiç kimsenin onunla bir sorunu yoktur.

Popülaritesi Yıldızlarla Dans sadece dedikodu medyasının ünlü yarışmacılara olan ilgisini artırıyor. Daha geçen hafta Dedikoducu Polis diğer hakkında sahte bir makale için RadarOnline tutuklandı Yıldızlarla Dans yarışmacılar Christie Brinkley'in kızı için kızgın şovda annesinin yerini alacak. Ocak 2018'de, New York Post Hakkında yanlış rapor Caitlyn Jenner şovun kadrosuna katılıyor 26. sezonu için. Magazin gazeteleri perdenin arkasında gerçekte neler olup bittiğini bilmiyor gibi görünüyorlar, bu yüzden bunun yerine bu sahte perde arkası hikayeleri üretiyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.