Bu haftanın magazin dergilerinden biri 'Damızlık Kızın Öyküsü' başrolleri arasında sahte bir düşmanlık uyduruyor Elisabeth Moss ve Joseph Fiennes . Dedikoducu Polis sözde dramayı çürütebilir. Bunun olmadığını öğrendik.

Göre Yaşam tarzı Ancak ortak yıldızlar, Hulu serisini tanıtan son bir etkinlikte 'birbirlerini tamamen görmezden geldi'. Güvenilmez dergi bu olayın ne zaman ve nerede gerçekleştiğinden bahsetmiyor. Bir satış noktasının hikayesi için bir zaman ve ortam sağlayamaması büyük bir kırmızı bayraktır.Kelly Ripa Michael Strahan Drama

Yine de içeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye Moss'un '[başrol] Yvonne Strahovski ve diğer oyuncularla bir patlama yaşadığını, ancak Joseph eğlenceye katılmayı reddettiğini söyledi. Gerçekten tuhaf bir durumdu. Açıkça ikisi arasında bir tür rekabet veya kişilik çatışması var. '

Prizin sözde kaynağı, Fiennes'in 'haklı davrandığını ve kendine saklandığını, Elisabeth ise çok daha dışa dönük ve yeryüzüne indiğini' söyleyerek devam ediyor. Şüpheli bahşişçi ekliyor: 'Çekimler dışında, pek fazla temasları yok.'

vier nicht blondinen linda perry

Tamamen destekleyecek ayrıntılardan yoksun olan derginin hikayesi, anonim ve izlenemeyen bir kaynaktan gelen iddialara dayanıyor. Dedikoducu Polis ancak Moss'un bir temsilcisiyle görüştü ve kayıtta bize raporun yanlış olduğunu söyledi. Görünüşte sahte bir 'içeriden' birinin iddia etmesine rağmen, başrol oyuncuları arasında hiçbir sorun yok.

Şunu da belirtmek gerekir ki, çıkış hikayesini Moss ve Fiennes'in görünüşte farklı yönlere bakan ve tanımlanamayan bir panelde birbirlerini görmezden gelen bir fotoğrafıyla anlatıyor (aşağıya bakın). Dergi okuyucuları bunun 'yeni bir olayda' çekildiğine inanırdı, ancak görüntü hem eski hem de değiştirilmiş.

Fotoğraf şurada çekildi: Tribeca Film Festivali'nde 'Damızlık Kızın Öyküsü' ilk sezonunun galası Bu arada, tabloid aldatıcı bir şekilde Moss'u tersine çevirerek Fiennes ile göz temasından kaçınıyor gibi görünmesini sağladı. Gerçek görüntü (aşağıya bakın), her iki yıldızın aynı yöne baktığını ve muhtemelen panelin moderatörünü veya bir soruyu yanıtlayan başka bir oyuncu kadrosunu dinlediğini gösterir.

sind Chip und Jo, die sich scheiden lassen

Tribeca panelinden birkaç gün sonra, Moss ve Fiennes gülerek ve sohbet ederken fotoğraflandı şovun Los Angeles galası için sonraki partide. Yardımcı yıldızlar da mutlu bir şekilde birlikte poz verdiler. 'Handmaid’s Tale' 2. Sezon galası bu yılın başlarında. Gerginliğin olmadığı açık. Aşağıda, tabloid'in Moss ve Fiennes'in bir fotoğrafını farklı görünmesi için nasıl değiştirdiğini görün.

Hizmetçi

(Yaşam ve Tarz)

Elisabeth Moss Joseph Fiennes

(Getty Images)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.