Anthony Ramos ’ çılgınca popüler sahne müzikalindeki rolü Hamilton 28 yaşındaki yıldıza kesinlikle kapılarını açtı. O zamandan beri arkadaşıyla nişanlandı Hamilton Kostar Yasemin Cephas Jones ve ilk albümünü çıkardı. Bu yılki Oscar'larda sunum yapmak da dahil olmak üzere, çok yetenekli genç adam için önünde birçok şey var.

Ramos'un hikayesi, hayatının bu bölümü bir peri masalı gibi okunana kadar. İçinde ile röportaj Vogue Oyuncu annesine 'Neden her gün pirinç, fasulye ve tavuk yiyoruz?' Bekar bir anne tarafından yetiştirilen Ramos, genç yaşta ailesinde fazla bir şeye sahip olmadığını fark etti. Ancak sahip olduğu şey bir müzik aşkıydı.wer ist reese witherspoon verheiratet mit jetzt

Bir öğretmen onun şarkı söylediğini duyduktan sonra, onu iki sınıf arkadaşıyla okul toplantılarında performans göstermesi için cesaretlendirdiler. Sonunda, müzikal pirzola Seinfeld Burs Programı aracılığıyla New York’un Amerikan Müzik ve Dramatik Akademisine tam bir yolculuk yaptı. O anda, boom. Hayatım değişti ”dedi dergiye.

Anthony Ramos Broadway'i Fethetti

Bu bursu kazandığından beri Ramos, oldukça iyi bilinen bazı yapımlarda başrol oynadı. Lady Gaga’nın ekrandaki en iyi arkadaşı olarak rol aldı. Bir yıldız doğdu John Laurens ve Philip Hamilton gibi ikili rollerinden bahsetmeye gerek yok. Hamilton . Oyuncu kadrosunda geçirdiği süre boyunca Hamilton Ramos, nişanlısı Jones ile tanıştı.

Ramos’un albümünden “One More Hour” şarkısı, İyi ve Kötü , çiftin ilk öpücüğü hakkındadır. İkili Ekim 2019'da nişanlandı ve karşılıklı müzik sevgileri gelecekteki düğünleri için bir şey ifade ediyor: bol bol dans. 'İnsanların terlemesini, takım elbise ceketlerini çıkarmasını istiyorum. parmak arası terlik 'diye ısrar etti.

Ramos'un geleceği, bugünkü kadar iyi görünüyor. Film uyarlamasında başrol oynuyor. Hamilton yaratıcı / yıldız Lin-Manuel Miranda’s Tepelerde , o da sahnede rol aldı. Kahraman Usnavi rolünü yeniden canlandırıyor. İronik bir şekilde, Yükseklikte Ramos'a, işi bırakmayı düşündüğü bir zamanda kariyerine devam etmesi için ilham verdi.

Aktör, 'Ayrılmak istediğimi hissettiğimi hatırlıyorum,' diye hatırlıyorum, 've gittim ve gördüm Tepelerde . Orada oturmuş gibiydim, bırakamam. Tüm bu karakterleri biliyorum. Belki benim için bir yer vardır. ' Ramos'un bırakmaması iyi bir şeydi, aktörün bu duyguyu kabul etseydi kaçıracağı tüm harika fırsatları düşünürdü.