Halsey sahip oldu romantizm ve dramadaki adil payı kişisel hayatında. Ona önceki erkek arkadaşlar şunları içerir 2017'den 2018'e kadar çıktığı rapçi G-Eazy ve Kasım 2018'den Eylül 2019'a kadar çıktığı müzisyen Yungblud. Ekim 2019'dan beri Halsey, aktörle bağlantılı. Evan Peters .

Peters en çok korku antolojisindeki çoklu rolleriyle tanınır. Amerikan korku hikayesi . Halsey ile çıkmadan önce aktör, 2012'den 2019'a kadar Emma Roberts'la çıktı ve onunla nişanlandı. Halsey ve Peters ilişkilerini onayladılar , ancak ondan önce çift, filizlenen romantizm konusunda çok düşük profilli davrandı. Ancak geriye dönüp bakarsak, Halsey'in bir süredir oyuncuya ilgi duyduğu ortaya çıkıyor.Halsey ve Evan Peters nasıl bir araya geldi?

Çift, çıkmaya başladıklarında her ikisi de yeni bekardı, ancak ilginç bir şekilde, şarkıcı yıllar önce Evans'a olan sevgisini çoktan yayınlamıştı. 2012 ve 2013'te bazı hayranlar, Halsey'in Peters'ı izledikten sonra Peters hakkında birkaç 'susuzluk tweet'i' yaptığını keşfetti. AHS . 2012'de tweet attığı 'Evan Peters, beni sözde sosyopatlara ve sanıklara çekmeyi cidden bıraktı'. Kasım ayında, şarkıcı aktör hakkında bir başka açık tweet daha yayınladı: 'Evan Peters ile çıkmam için bana dilekçe'.

Chris Tucker damals und heute

Evan Peters o sırada hala Roberts ile ilişki içindeyken, Halsey'nin dileğini yerine getirdiği anlaşılıyor. Peters ve Halsey ilk olarak Eylül 2019'da Six Flags'de birlikte vakit geçirmenin tadını çıkardılar. Sonraki ay, Halsey ve Peters kahve yudumlarken ve öğle yemeği yerken görüldü.

Çiftin bir eşya olduğu resmi olarak onaylanmadığı o yılın Cadılar Bayramı'na kadar değildi. Halsey, şarkıcının Cadılar Bayramı partisi için sırasıyla Marilyn Manson ve Deli Palyaço Posse kostümleri giymiş ve Instagram'da Peters'ın bir fotoğrafını yayınladı. Bunun ardından çift, 100. bölüm kutlamalarına katıldı. AHS Sonny ve Cher gibi giyinmişler.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

yerleşik gotikler. @Marilyn Manson

Wird George Clooney geschieden?

Tarafından paylaşılan bir yayın Halsey (@iamhalsey) 26 Ekim 2019, 12:13 PDT tarihinde

İkili birbirlerine olan sevgilerini kamusal ve sosyal medyada göstermeye devam etti. Halsey kısa süre önce yayınladı Kendisi ve Peters'ın İsviçre'de çekilmiş bir fotoğrafı Sevgililer Günü için 'Hayat 'yüzerek gidiyor' yazısıyla. Mutlu sevgililer günü.' Peters’ın doğum günü için şarkıcı, erkek arkadaşına içten bir mesajla öpüşen ikilinin tatlı bir fotoğrafını yükledi. 'Mutlu Yıllar sevgilim. İçinde sensiz bir dünya hayal edemiyorum, ' şarkıcı başlıkta yazdı .