Halle Berry hayatında yeni bir erkek var, ancak 'yarım yamalak' geçmişiyle ilgileniyor mu? Bir tabloid, aktrisin yeni sevgilisine karşı temkinli olabileceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

Halle Berry Yeni Erkek Arkadaşı İçin Endişeli mi?

'Halle’nin Yeni Delikanlısı Giyinmiş Oldu', son zamanlarda yayınlanan bir makalenin başlığını okur. National Enquirer . Gazete gazetesine göre, 'aşk çarpan' Berry, müzisyen Van Hunt ile yeni aşkına kafa attı, ancak aktrisin yeni adamı bir sahtekar. Gazete, Hunt'ın 2017'de eşi Millicent Hunt'tan kendisini ve tek çocuklarını terk ettikten sonra ayrıldığını belirtiyor. Şarkıcının eski karısı, onu zina yapmakla suçladı ve Hunt'ın eski karısına, birlikte olmak istediği diğer kadının 'ruh eşi' olduğunu 'açıkça itiraf ettiğini' iddia etti.Kaynaklar magazin gazetesine Canavarın Topu oyuncu bu iddiaları duymaktan rahatsız olur. İçeriden biri, 'Halle çok aile odaklı bir insan ve çocuklarından ülkenin kırsal kesiminin diğer tarafında yaşamayı asla hayal edemez' dedi. Kaynak şöyle devam ediyor: 'Van boşandıktan sonra büyüdü ve olgunlaştı ve Halle ile durumu hakkında her şeyi paylaştığına emin. Eski sevgilisiyle arası iyi olduğu söyleniyor. '

'Ama insanlar' Bir kez dolandırıcı, her zaman dolandırıcı 'diyor ve bu onun aklının arkasında olmalı' diye ekliyor içeriden. Süpermarket gazetesi daha sonra Hunt'ın eski karısıyla anlaşma anlaşmasının ayrıntılarını verirken, Berry’nin önceki evliliklerinin de boşanmayla sonuçlandığına dikkat çeker. Tipster ayrıca, tüm gerginliğe rağmen, Millicent'in şarkıcı ve oyuncuya 'en iyisinden başka bir şey olmadığını' dilediğini açıklıyor. “Evlendiklerinde ikisi de çok gençti. Her ikisi de bunu uzak geçmişte bir şey olarak görüyor ve onun nasıl davrandığını telafi etmek için çok şey yaptı, ”diyerek sonuçlandırıyor,' Millicent, Halle'nin en iyisi olduğunu düşünüyor. '

Halle Berry’nin Yeni Romantizminin Ardındaki Gerçek

Boşanma asla yaşanması kolay bir şey değildir, ama Dedikoducu Polis Halle Berry'nin Van Hunt’ın geçmişi hakkında endişeli olduğuna inanmıyor. Birincisi, tabloid, aktrisin Hunt’ın önceki koşullarına karşı gerçekten ihtiyatlı olup olmadığı konusunda ayrıntıya girmiyor. Dahası, gazete şarkıcının eski karısıyla olan geçmişini araştırdı ve 'her zaman bir hile yapan' olduğunu öne sürdü. Buna ek olarak, bu 'kaynaklar' Hunt’ın eski karısının 'sevdiğini' iddia ederse X Men oyuncu, Berry neden endişelensin? Görünüşe göre dergi sebepsiz yere drama yaratmaya çalışıyor. Berry’nin Hunt ile romantizmiyle ilgili olarak, İnsanlar sanatçıyı bildirdi ile Berry’nin iki çocuğu çifti ekleyerek 'ciddileşiyor' gibi görünüyor.

Dedikoducu Polis Berry, Hunt’ın önceki evliliğinden rahatsız olursa, ilişkiyi ciddiye alacağından şüphe duyar. Ve güvenmek zor Enquirer Aktris söz konusu olduğunda, magazin dergisi geçmişte defalarca hatalıydı. Geçen ay, Berry'nin Jennifer Lopez ile mücadele Kimin en iyi vücuda sahip olduğu konusunda. Geçen yıl, çıkış, Berry'nin Keanu Reeves ile çıkmak . Dedikoducu Polis bu sahte masalları düzeltti ve magazin dergileri doğru anlayana kadar bunu yapmaya devam edecek.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

George Clooney’nin Amal’dan Kaçtıktan Sonra ‘Rocks’ Evliliği?

Lori Loughlin’in Hapishane Deneyimi: Şimdiye Kadar Nasıl Gidiyor?

Kate Middleton, Prens William'ı İlişki İddiası Ortağıyla Temasa Devam Etti mi?

Rob Lowe’un Karısı Kimdir? Sheryl Berkoff Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Baldwin Aile Ağacı: Alec Baldwin'den Hailey Bieber'a Herkes

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.