Halle Berry hakkında nasıl hissettiğini kimseye söylemedi Jay z Şimdiki şarkısı, hızlıca kaydırır Eric Benet bir web sitesinin iddiasına rağmen, evlendiklerinde onu aldattığı için. Dedikoducu Polis 'Sevdiğini' iddia eden bu sahte haberi yalnızca çürütebilir. Tamamen uydurma olduğu söylendi.

Seri imalatçılara göre HollywoodLife , Berry sözümona yeni şarkı “Kill Jay-Z” yi “kesinlikle seviyor” çünkü şarkı, Benet'in çarpıcı Oscar ödüllü kişiye sadakatsizlikten dolayı adından söz ediyor. Web sitesinin görünüşte uydurma kaynaklarından birinin, Berry'nin 'Eric'i aldatması konusunda yalan söylemesinin komik olduğunu düşünüyor' dediği aktarılıyor. Benet’in sadakatsizliği 'evliliklerini mahvetti' ve bu 'Halle'yi incitti' diye ekliyor, aslında Kaptan Apaçık olabilecek olan çıkış noktasının sözde 'kaynağı'.HollywoodLies, hikâye ve alıntı yapma alışkanlığıyla bilindiği üzere, makalesini daha da yaygın olarak bilinen bilgilerle doldurur. Berry ve Benet'in onu aldattıktan sonra nasıl boşandıklarını belirttikten sonra, şarkıcının daha sonra Manuela Testolini ile nasıl evlendiğini anlatıyor. Oradan, Jay Z’nin sözlerini rap yaptığı yeni parçasından yeniden canlandırıyor, “Neredeyse Eric Benet'e gidiyordun. Dünyanın en kötü kızının uzaklaşmasına izin verin. '

Ancak webloid, Halle'nin sözde şarkıyı ne zaman duyduğundan veya sözde kime şarkıyı 'sevdiğini' ve 'komik' bulduğunu söylediğinden bahsetmiyor. Bunun nedeni, gittiğimiz her bir Berry kaynağının çok sayıda olmasıydı. Dedikoducu Polis HollywoodLies makalesinin tam bir uydurmadan başka bir şey olmadığını. Ve çoğu ünlüler Jay’in yeni albümüne tepki gösterdi 4:44 , Berry'nin bu konuda tek kelime etmediği söylendi.

Ne yazık ki kimse şaşırmamalı. Aslında, aynı güvenilmez site yalnızca üç hafta önce şunu bildirdi: Berry 50 yaşında hamile kaldı . Bu da HollywoodLife'ın başka bir sahte haber hikayesiydi. O sırada, Berry’nin temsilcisi yalnızca şunu onayladı: Dedikoducu Polis 'tamamen yanlış' olduğunu. Webloid'in son uzun hikayesi hakkında sözcüsünden henüz bir haber alamadık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.