Halle Berry her şeyin güzel görünmesini sağlayabilir ve o her şeyi salladı zarif elbiselerden şık takımlara. Onu büyük olasılıkla yakın bir zamanda tamamen kırmızı bir halı topluluğu içinde göremeyecek olsak da, evinde modasını esnetmeye devam ediyor. Kısa süre önce kelebekler ve siyah tül etekle süslenmiş sırf bir bluz giymiş bir fotoğrafını paylaştı ve kıyafet inanılmaz görünüyor.Christian Siriano tarafından tasarlanan topluluğu bu kadar özel kılan, tamamen geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılmış olması. Geri dönüştürülmüş kumaştan yapılmayabilir, ancak en azından yüksek moda için doğru yönde atılmış bir adımdır. Bambu ve yeşilliklerle çevrili Berry ile, yeşil bir fotoğraf seti . Aktris ayrıca, Ariana Grande’nin “sihir gibi” çaldığı sırada akan eteğiyle yürürken çekilmiş kısa bir klibi de içeriyordu.Ellen und Portia Scheidung 2016

'Kırmızı halı anı arıyorum,' diye yazdı Halle Berry başlıkta. Belli ki çok sert görünmek zorunda değildi, çünkü bu görünüm onu ​​giyeceği ödül şovu ne olursa olsun ona kesinlikle en iyi giyinen başını sallayacaktı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Halle Berry (@halleberry) tarafından paylaşılan bir gönderiHalle Berry, katil görünüşü için haklı olarak bir ton övgü aldı. Kerry Washington, Tia Mowry ve hatta Ariana Grande yorumlarda bazı cesaret verici emojiler bırakırken Ciara, 'Çok güzel' dedi. Jamie Foxx, 'Kill em din' yazdı. Vanessa Bryant sadece 'Aşk' yorumunu yaptı. bir kelebek emojisi ile.

Berry muhtemelen ondan hoşlanıyor erkek arkadaşla evde zaman Van Hunt. İkili geçen yıl mütevazı aşklarına başladı ve aylar süren sinsi sosyal medya paylaşımlarından sonra ikisi ilişkilerini doğruladı . O zamandan beri, Hollywood hala büyük ölçüde kilit altında kalırken, birbirleriyle arkadaşlık ediyorlar.

Kylie Jenner neues Sexvideo

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle'ı Unvanlarından Soymak İçin Amerika'ya Gidiyor mu?

Property Brothers'ın Davası, Ev Sahiplerinin Şovda Görünmesinin Ne Kadar Maliyetini Açıkladı

Denise Richards’ın kızı 17 yaşına girdi ve Tıpkı Ünlü Babası Gibi Görünüyor

Lily AT & T'den Kimdir? Milana Vayntrub Hakkında Her Şey

Rapor: Mark Harmon, Scott Bakula Feud Üzerine 'NCIS: New Orleans' ı İptal Etti