Halle Berry sosyal medya söz konusu olduğunda ve Instagram serisinin yeni bölümüyle pek de utangaç değil Kötü ve Booshy , ilk öpücüğünün kaşlarını kaldıran hikayesini anlattı. Oyuncu yardımcı sunucusu ve stilisti Lindsay Flores'e ilk makyajının o sırada erkek arkadaşıyla olmadığını söyledi. Bunun yerine, sevgilisiyle dudakları en iyi nasıl kilitleyeceğini denemek ve kilitlemek için en iyi kız arkadaşıyla 30 dakikalık bir seanstı.vier nicht-blonde Leadsänger

'İlk öpücüğüm ... bir kızdı,' diye açıkladı Halle Berry, 'çünkü LaShawn Boyd adında bir erkek arkadaşım vardı ve onu fransız öpücüğü yapmak istedim. Ama fransız öpücüğünü nasıl yapacağımı bilmiyordum, bu yüzden o sırada en iyi kız arkadaşıma nasıl fransız öpücüğü yapacağımı göstermesini istedim, böylece onu fransız öpücüğü yapabilirdim.Bu yüzden evime geldi ve beni 30 dakika kadar öptü. Kelimenin tam anlamıyla bir çocuğu nasıl Fransız öpücüğünü gösterdi ”dedi aktris. 'Ve sonra ertesi gece gittim ve LaShawn Boyd'u fransız öpücüğü aldım.' Flores neyse ki herkesin ne düşündüğünü sordu ve hangi öpücüğün daha iyi olduğunu sordu. Berry, erkek arkadaşıyla anlaşmadan önce bunu düşünmek için bir saniye aldı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Halle Berry (@halleberry) tarafından paylaşılan bir gönderiNasıl doğru yapılacağını öğrenmek için bu kadar uzun zaman harcadığı düşünüldüğünde, ikinci seferde bundan daha çok zevk aldığını söylemek adil bir karar. Adil olmak gerekirse, en iyi arkadaşının ihtiyaç anında çok yardımcı olduğu için arkadaşına destek vermeliyiz.

Patrick Dempsey und Ellen Pompeo Dating

Tabii bu yıllar önceydi ve Halle Berry şimdi oldukça mutlu görünüyor şu anki erkek arkadaşı müzisyen Van Hunt ile. İki birkaç aydır çıkıyor şimdi ve onlar sevimli bir çift olmak .

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Lori Loughlin Şimdi Mossimo Giannulli'yi Üniversiteye Kabul Skandalı Nedeniyle Boşanıyor?Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Ezra Koenig und Rashida Jones

Wendy Williams'ın 'Acil Psikolojik Bakıma' İhtiyacı Var mı?

Dolly Parton’ın Kocasının Yaşayacak 'Ayları' mı Var?

John Goodman 'Zaman Tükeniyor' mu?