Vardır Halle Berry ondan ayrıldı yeni erkek arkadaş, müzisyen Hunt'tan ? Popüler bir dedikodu sitesi, ikilinin ilişkilerini yeni yıldan sonra sona erdirdiğini, çünkü ikisinin yavaş yavaş birbirlerinden uzaklaştığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve gerçekte neler olduğunu açıklayabilir.

Şikayet Edilen İddialar Halle Berry, Van Hunt Artık Değil

MTO News, haftasonu geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisi Van Hunt hakkında açılan aktris Halle Berry'nin ilişkiden çoktan vazgeçtiğini bildirdi. Dedikodu blogu, söylentiyi tam olarak nerede duyduğunu belirtmeyi ihmal ediyor, bunun yerine onu belirsiz bir “popüler Hollywood içerisinden” Instagram hesabına kaynak yapıyor.Instagram hesaplarından bahsetmişken, görünüşe göre Berry'nin 'eski aşkını patlatmak' için kendi hesabını kullandığını iddia ediyor. The kedi Kadın aktris, Instagram sayfasında kadınların nasıl kimseye hiçbir şey borçlu olmadığına dair bir mim yayınladı. Gönderiye, 'Mary'nin üzerinde küçük bir kuzu vardı' diye altyazı koydu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Halle Berry (@halleberry) tarafından paylaşılan bir gönderi

Warum löste sich Taylor Swift und Harry Styles auf?

Açıkça Bir Anlatı Oluşturma

İtibarsız site daha sonra Berry’nin eski kocası Olivier Martinez’den 'acı boşanması' ve makalesinde soyadı 'Autry' olarak yanlış yazılmış Gabriel Aubry ile 'acı çocuk velayeti' de dahil olmak üzere geçmiş ilişkilerini araştırıyor. Editörlerin hızlı bir yazım denetimi yapmak için zamanı veya ilgisi olmadığını tahmin edin. Snidely, blog devam ediyor, 'Ve bu, başarısız ilişkilerinin sadece sonuncusu.'

Çıkış, Berry'nin yıllar boyunca yaşadığı 'düzinelerce başarısız ilişkiden' bahseder; Wesley Snipes, Christopher Williams, Eddie Murphy ve Berry'nin 90'larda evlendikten sonra boşanmış bir beyzbol yıldızı olan David Justice ile olan aşkları da buna dahildir.

Dedikoducu Polis Gerçekte Olanları Anlatıyor

Bu çıkışın hangi anlatıya yöneldiği utanç verici derecede açık. Halle Berry, en azından bu sık sık çürütülmüş sitenin zihninde, bir erkeği tutamayan kadın olarak seçildi. Aksi takdirde makale Berry’nin eski ortaklarından birkaçını listelemek için neden zaman ayırsın? Ya da 'acı' kelimesini hızlı bir şekilde iki kez kullanmayı bir noktaya getirdiniz mi?

mgk als er ein Kind war

Berry, Van Hunt hakkında en son 16 Ocak'ta bir paylaşımda bulundu. Hunt'ın yüzünün fotoğrafları , çekimlerin altını çiziyor, 'ne zaman erkeğin ilham perisi olduğunda.' Hunt ayrıca son zamanlarda Berry hakkında bir paylaşımda bulundu. geçen hafta bir gönderide ifşa etmek aktris kız arkadaşı ve antrenörüyle birlikte çalıştığını söyledi. Sosyal medya faaliyetlerine dayanarak, etrafındaki en samimiyetsiz dedikodu kuruluşlarından birinden itiraz etmelerine rağmen, ikisi hala çok birlikte görünüyor.

Blogun zenginler ve ünlüler hakkında birçok yanlış iddiada bulunması MTO'nun durumuna kesinlikle yardımcı olmuyor. Örneğin, çıkış bir zamanlar şunu iddia etti: Kourtney Kardashian bir lezbiyen olarak 'ortaya çıktı' ve 'sızdırılmış' fotoğraflar yeni karısının. Kardashian hiçbir şey yapmadı. Dedikoducu Polis bulundu. Dedikodu sitesi ayrıca Kardashian’ın en küçük kız kardeşinin, Kylie Jenner, tam yüz nakli geçirmişti , bu elbette tamamen saçmaydı. Prosedür hala oldukça deneyseldir ve genellikle kozmetik nedenlerle değil, ezici yüz travması olan kişiler için kurtarılır. Bu site zirveye çıkmaktan asla çekinmez, ancak bir şekilde her zaman gerçeklerden uzak durur.

Angelina Jolie gegen Scarlett Johansson

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Jeopardy'in Tartışmalı Konuk Sunucusunun Yarışmacıları Öfkeli

Gwen Stefani, Blake Shelton’ın Kelly Clarkson’a Tüm 'Dikkatini' Verdiği İçin Kıskanıyor mu?

American Pickers'da Frank'e Ne Oldu? Bu Kadar Kilo Vermesinin Gerçek Nedeni

Kathie Lee Gifford 'The View' a mı Katılıyor?

Meghan Markle ve Prince Harry’nin Podcast'i Zaten İptal Edildi mi?

Wer war Pablo Escobars Frau

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.