Magazinlerden birinde yer alan sahte bir hikaye şöyle diyor: Hailey Baldwin düğününü erteliyor Justin Bieber güven sorunları nedeniyle. Dedikoducu Polis iddiaya baktı. Tamamen yanlış.

Son sayısı Star 'Hailey: Güven Sorunları Üzerinden Düğünde Ayaklarını Sürükleyerek' başlıklı makaleyi yayınladı. Baldwin'in Bieber ile evliliklerini ertelediğini iddia ediyor. İkisi teknik olarak zaten evli olmalarına rağmen, düğünleri veya dini törenleri yoktu.Sözde bir kaynak, 'Justin ve Hailey, adliyedeki nikahlarından sonra büyük bir 'rüya düğünü' yapmayı planladılar, ancak geri itilmeye devam etti. Çift Temmuz 2018'de nişanlandı. Eylül ayında sessizce evlilik izni aldılar.

Derginin sözde içeriden biri, 'Hailey ve Justin'in pek çok köklü sorunları var' diye ekliyor. Justin çok muhtaç ve Selena ile çalkantılı ilişkisinden dolayı çok fazla yüke sahip. Geçmişte açık ve kapalıydılar, bu yüzden ilişkilerinde devam eden güven sorunları var. ' Çıkış, Bieber'in 2010 ve 2018 yılları arasında aralıklı olarak bir açık-kapalı ilişkisini paylaştığı diğer pop yıldızı Selena Gomez'e atıfta bulunuyor.

Kaynak, 'Tanrı'nın ve ailelerinin önünde yeminlerini söylemeden önce güçlü bir temele sahip olmak istiyorlar' diyor. Henüz orada olmadıkları için yapacak daha çok işleri var. Düğünü yapıp yapmayacaklarını kim bilebilir? '

Bu iddia, çiftin düğün davetiyeleri gibi görünen şeylerin sızdırılmasının hemen ardından gelir. TMZ, şunların fotoğraflarını aldı: Bieber veya Baldwin’in misafirlerinden birinin davetiyesi . Görünüşe göre düğünün Eylül ayında Güney Carolina'da yapılması planlanıyor ve bu kesinlikle buna karşı çıkıyor. Star Baldwin’in belirsizliği hakkındaki iddiaları. olmasına rağmen Dedikoducu Polis bu davetiyelerin gerçekliğini teyit etmeye çalışıyorsa, tabloid'in hikayesinin doğru olmadığını teyit edebiliriz.

Wann ist Bob Ross, der Maler, gestorben?

İkisi arasında 'güven sorunları' olduğuna dair yayının en büyük ipucu nedir? Baldwin, kendi hesabına değil Bieber hesabına giriş yaptığını fark etmeden önce yanlışlıkla Bieber’in yöneticisi Scooter Braun’un bir gönderisine yorum yapmıştı. Özellikle de tanıtım amacıyla birbirinizin sosyal medyasını kullanması gerekebilecek ünlü bir çiftin parçası olduğunuzda, birlikte yaşarken ve birçok aynı cihazı paylaşırken, yapmak kolay bir hata olur.

Bu hikayenin en tuhaf kısmı, Bieber ve Baldwin’in evliliğine sanki hiç olmamış veya sayılmamış gibi atıfta bulunmasıdır. Baldwin, Bieber’in taahhüdü konusunda gerçekten kararsızsa, evlilik ruhsatını neden imzaladı? Vakıfları konusunda endişeliyse, neden adını Hailey Bieber olarak değiştirsin? Magazin dergisinin makalesi hiçbir anlam ifade etmiyor.

Bieber-Baldwin evliliği, kötü bilgi için ortak bir hedeftir. Daha geçen hafta hayranlar yanlış anladı Bieber'in yaklaşan bir törenin işareti olarak bir dans stüdyosuna günlük ziyareti . Bizi ' Hailey Baldwin, Justin Bieber’ın bebeğine hamile ! ' hikayeler Dedikoducu Polis debunked. Bu sahte hikayeleri bozmaya devam edeceğiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.