Anlaşılıyor ki Justin Beiber ve Hailey Baldwin birbirlerine sırılsıklam aşık, ancak magazin dergileri romantizmlerini seçmeye devam ediyor. Geçen yıl, bir tabloid, Baldwin'in kocasını yüzü yüzünden kovduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis saçma hikayeye bile inanamadık, bu yüzden uydurma makaleyi düzelttik. Geriye dönüp baktığımızda, bu güvenilmez yayınların genç çift hakkında böylesine tuhaf hikayeler uydurmak için ne kadar ileri gideceğini görmek gülünç.

Justin Bieber’ın Sivilceleri Hailey Baldwin'i Etkiledi mi?

365 gün önce National Enquirer 'Hailey Bans Pimply Bieber From Bed!' başlığını yayınladı. saçma makalesi için Baldwin, Bieber'in yanında uyumayı reddetti . Şüpheli bir kaynak, şarkıcının karısının ona 'çuvala geri dönmek istiyorsa hareketini temizlemesini' söylediğini iddia ederken, şüpheli bir kaynak Bieber'ı 'pizza suratlı' olarak adlandırdı.Bunu takiben, şarkıcıyı hiç tedavi etmeyen bir doktor, sivilcenin stresten kaynaklandığını belirtti. “Stres, yağ üretimini artıran hormonların salınmasını tetikleyebilir. Ayrıca, insanlar stresli olduklarında, genellikle işlenmiş gıdalar ve şeker gibi, kırılma riskini artıran yiyecekler yiyorlar ”dedi. Bilimsel olarak stres, ance ile bağlantılı olsa da, bunların herhangi birinin Bieber ve Baldwin’in ilişkisiyle nasıl ilgili olduğu belirsizdi.

Tabloidler Yine Yanlış Anladı

Hikayenin tamamı tek bir parça bile eklemedi. Dedikoducu Polis düzmece anlatıyı düzeltmek için zaman kaybetmedi. Bieber'a yakın bir kaynakla konuştuk ve bize hikayenin doğru olmadığını söyleyerek şüphelerimizi doğruladık. Genel olarak, Baldwin'in Bieber'ı sivilce yüzünden yataktan atacağı fikri mantıksızdı. Artı, gönderiler göz önüne alındığında çift ​​Instagram'da paylaştı Bir araya geldiklerinden beri, Baldwin kocası tarafından en ufak bir iğrençmiş gibi görünmüyordu.

Bu, gazetenin çift hakkında saçma bir hikaye uydurduğu ilk şey değildi. Geçen Haziran Enquirer iddia edildi Bieber, Kourtney Kardashian ile “iki kez” Baldwin'di . Uydurma parça, şarkıcının gerçeklik yıldızına gizli metinler ve e-postalar gönderdiğini iddia etti. Sözde bir kaynak, şarkıcının Kardashian'ı asla unutmadığını iddia etti. Dedikoducu Polis eğer bu doğruysa neden Baldwin'e evlenme teklif etsin? Dedikoducu Polis yanlış hikayeyi reddetti.

İki yıl önce, güvenilmez yayını iddia ettiğimiz için bozduk. Baldwin ve Bieber’ın ilişkisi beladaydı nişanlandıktan hemen sonra. Çıkış, genç çiftin 'zaten başının belada olduğunu' iddia etti, ancak 'sorunlarının' tam olarak nedeninin ne olduğunu bile önermedi. Bu sahte kaynağın yayına söylediklerine rağmen, ilişkinin mahkum olmadığı aşikar. Özellikle nişanlandıktan kısa bir süre sonra evlendikleri için.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.