Bu haftanın magazin iddialarından biri Hailey Baldwin gibi görünmek için plastik cerrahi yaptırıyor Justin Bieber Eski kız arkadaşı selena Gomez . Hikaye tamamen saçma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre KB , Baldwin ve Bieber’in evliliği sadece iki ay sonra 'kayaların üzerinde', ancak model eski kız arkadaşına benzeyerek ilişkilerini kurtarabileceğine inanıyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Hailey, kendisini sürekli olarak Selena ile karşılaştırıyor, ikinci kez tahmin ediyor ve kendinden şüphe ediyor - gittikçe ona daha çok benzeyecek kadar kendini değiştirecek kadar.' Sözde kaynak ayrıca Baldwin'in, şarkıcının burnu, dudakları, çenesi ve kaşları dahil Gomez'in yüz özelliklerini benimsemek için kozmetik cerrahiye 40.000 dolardan fazla para harcadığını iddia ediyor.Şüpheli habercisi devam ediyor: “Ondan biraz nefret etse de, Hailey hala Selena'ya takıntılı. Erkeğini korumak için çok çalışıyor ve evlenir evlenmez adını Hailey Bieber olarak değiştirmesi tesadüf değil. ' Görünüşte sahte olan kaynak, 'Kendi kimliğini kaybediyor gibi görünüyor - ve şimdi Selena'ya dönüşüyor!' Diye ekliyor.

Derginin raporu tek kelimeyle gülünç. Yeni başlayanlar için, Baldwin ve Bieber’ın evliliği belada değil . Geçen hafta, mutlu eşler Şükran Günü'nü ve modelin anavatanı Kanada'da doğum gününü kutladılar. Bieber, Instagram'da tatilin ailelerinin iki tarafının da ilk kez bir araya geldiği anı işaret ettiğini kaydetti. Cumartesi günü, Bieber ve Baldwin tutkuyla öpüşürken görüldü Toronto Maple Leafs hokey maçında. Ve bu ayın başlarında, Bieber, Instagram'da Baldwin'in bir fotoğrafını yayınladı 'Karım harika' başlığıyla birlikte.

Yeni evlilerin 'kayaların üzerinde' olmadıklarının açık olmasına ek olarak, tabloid’in önermesi tamamen mantıksız. Baldwin, son birkaç hafta içinde burun estetiği ve çene rekonstrüksiyonu da dahil olmak üzere ciddi bir estetik ameliyat geçirmiş olsaydı, bandaj takarken görülmüş olacaktı. Bu tür prosedürler tam olarak bir gecede iyileşmez. Bununla birlikte, model ameliyat sonrası herhangi bir gazlı bez takmıyordu ve o da farklı görünmüyordu. Dedikoducu Polis modelin bir temsilcisine de ulaştı, ancak derginin hikayesinin her yönünün uydurma olduğu açık.

O esnada, KB çiftin ilişkileri hakkında çok az fikir sahibi olduğunu zaten kanıtladı. Dedikoducu Polis Yanlış haber yaptığı için Eylül ayında tabloid gazetesini bastı. Bieber ve Baldwin düğünlerini Hillsong Kilisesi'nde yapıyorlardı. Avustralyada. Bu olmadı. Bu sahte makaleden bir ay önce, yayın yanlışlıkla şunu iddia etti: Bieber ve Baldwin ayrılıyordu . Bu da olmadı. Bu son makale, güvenilmez bir kaynaktan gelen daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

wer ist renee zellweger verheiratet mit