Hailey Baldwin gazetelere ve onların yanlış hamilelik söylentilerine doydu!

Perşembe günü, 23 yaşındaki model ve Instagram hikayelerine götürdü seslenmek Biz Haftalık İlk çocuğuna hamile olduğunu iddia eden bir hikaye yayınlamak üzereydiler. Baldwin, magazin blöfüne seslenip yalanlarını slam ile kapatarak şunları yazdı:@Usweekly küçük hikayenizi kırmak üzere olduğunuzu bildiğimden beri. Hamile değilim. Bu yüzden lütfen 'kaynaklarınızdan' yanlış haberler yazmayı bırakın ve seçim için önemli olana odaklanın.

Baldwin ve Bieber'in Aile Planları

Sarışın sersemletici, 2018'de pop yıldızı kocası Justin Bieber ile evlendiğinden beri hamilelik söylentileriyle boğuşuyor. Spekülasyon kısa süre önce yeniden başladı ve hayranların ünlü çiftin yüksek profilli bir zıplayan bebeği karşılamaya hazır olup olmadığını merak etmesine yol açtı. hayatları

Yanıtın hayır olduğu ortaya çıktı. Şimdilik çift, genç, mutlu evli bir çift olarak statülerinin tadını çıkarmaktan mutlular. Onun içinde yeni YouTube belgeseli Justin Bieber: Mevsimler 26 yaşındaki 'Nefis' şarkıcı, karısıyla kilitli bir şekilde ciddi zaman geçirdiğini ve her dakikasını sevdiğini açıkladı.

Bieber film ekibine “Onun ve benim gerçekten büyük hayatlarımız var” dedi. Hailey çok azimli biri. Ben çok azimli biriyim. Böylece bir adım geri atıp birbirimize odaklanmamızı sağladı. Bu aslında gerçekten çok güzel bir şeydi. '

Söylentiler ve Yalanlarla Mücadele

Tabloid söylentileri ve yanlış hikayeler Baldwin ve Bieber için yeni bir şey değil. İkili bir araya geldiğinden beri hatalı bir şekilde incelendi. Dedikoducu Polis onlar hakkında her türlü söylentiyi patlattı anlaşamamak -e diğer insanlara aşık olmak ve boşanmanın eşiğinde .

Lady Gaga und ihr Ehemann

Açıkçası, bu iddiaların hiçbiri doğru değil ve çift birlikte yaşamlarından mutlu. Baldwin'in Biz Haftalık hikaye ve hamilelik söylentilerini bir kez ve kesin olarak kapatın!