Dır-dir Hailey Baldwin Bieber 'yapışkan' kocasından bir mola vermek isteyen Justin Bieber ? Yakın tarihli bir röportajın ışığında, Dedikoducu Polis bu hikayeyi çürütmeye hazır.

Justin Gotten Clingy mi?

The National Enquirer “Love Yourself” şarkıcısı ve Baldwin gelini arasında karantina sığır eti pişirdi. Görünüşe göre 'yapışkan, kontrol edici yolları' 'onu evliliğe ara vermeye çağırıyor.' Hikaye büyük ölçüde tek bir isimsiz içeriden birine dayanıyor ve bu her zaman korkunç bir işarettir. Gazeteye inanılacaksa, Hailey 'Justin gelip onun ilgisini istemeden' kendine bir an bile ayıramaz. Justin, Hailey’nin arkadaşlarına da güvenmiyor ve onların “evlilikle ilgili kafasını zehirle doldurmasından korkuyor. Onu gözünün önünden ayırmak istemiyor! 'Melissa McCarthy Chirurgie Gewichtsverlust

Hikaye Pek Eklenmiyor

Justin, Hailey'in çıkıp gideceğinden sürekli bir korku içinde yaşıyorsa, onu doğrudan görüş alanında tutmak herhangi bir şeye nasıl yardımcı olur? Eğer Hailey’nin arkadaşları mutsuzsa, o zaman tabloid onu belirsiz tutmak yerine isim veremez mi? Artı, çiftin evlerinde nerede olduğunu fiziksel olarak bilen tek kişi Bieber'in kendisidir, bu da tüm hikayeyi daha az olası hale getirir.

Şunu da belirtmek gerekir ki, Enquirer Bieberları daha önce hedef aldı. Yaklaşık bir yıl önce, Dedikoducu Polis Hailey büyüdüğünü söyleyince paçavrayı kırdı Justin’in sivilcelerinden tiksinti . Magazin gazetesi ona 'pizza suratlı' dedi ki bu hiç hoş değil. Çift birlikte kaldı, bu yüzden bu suçlama gülünçtü. Her iki Bieber da Instagram'da etkindir ve sık sık birbirleriyle ve birbirleri hakkında paylaşım yapar

https://www.instagram.com/p/CDwZ2LiHxEE/

Gerçekte, Bieberlar Birlikte Memnun

Bu hikaye tamamen yanlıştır. Hailey geçenlerde konuştu PaleyFest LA'deydi ve kendisi ve Justin’in salgının gidişatından oldukça memnun kalmıştı: 'Dürüst olmak gerekirse, bu sefer gerçekten keyif aldığımızı düşünüyorum.' İkisinin etkilenenlere karşı empati kurduğunu, ancak yeni evliler olarak 'gerçekten daha derin bir bağ kurabildiklerini' söyledi. Herhangi bir tatsızlık söylentisi temelsizdir.

Ünlüler Karantina Mavisi mi hissediyor?

Bu tabloid, karantinadaki evlilik kargaşası hakkında yanlış hikayeler yayıyor. Salgının başlarında, Willis'in kararını tartışan Bruce Willis ve karısı hakkında bir hikaye yayınladı. Demi Moore ile karantina . Willis'in karısı ona ve Moore'a olabildiğince çabuk katıldığı için, bu hikaye sahteydi.

Nettowert der Haie

The Enquirer ayrıca Hailey’nin amcası Alec Baldwin ve eşi Hilaria’nın bir berbat karantina saç kesimi. Justin Timberlake ve Jessica Biel de, benzer yapışkan karantina söylentileri .

Bu çalkantılı karantina hikayelerinin hiçbiri, bir şey ifade etmedi. Dedikoducu Polis defalarca kanıtladı. Bu karantina argümanlarının kamuya açık olmadığını hatırlamak önemlidir, bu yüzden onlara özel olan tek kişi ilgili kişilerdir. Bir tabloid büyük bir karantina savaşı bildiriyorsa, nasıl olur? Gerçekten mi ne oldu biliyor musun?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.