Dır-dir Gwyneth Paltrow ile takım olmaya çalışmak Tom Cruise filmlere geri dönmek için? Bu hafta bir gazetenin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis Hikayeyi araştırdı ve gerçeğin olmadığını teyit edebilir.

Göre National Enquirer , Paltrow, bir proje üzerinde çalışarak 'oyunculuk kariyerini yeniden canlandırmayı' umuyor. Süper silah aktör. Sözde bir 'içeriden' tabloid gazetesine 'Goop çok fazla kötü basın yaratırken, Gwyn rahatlık alanına geri dönüp oyunculuk kariyerini yeniden başlatmak istiyor' dedi. 'Ve Tom Cruise ile yeniden bir araya gelmekten daha çarpıcı bir geri dönüş yapmanın daha iyi bir yolu var mı?'Makale, Paltrow'un sağlıklı yaşam şirketinin Netflix programına verdiği olumsuz tepkiden sonra Hollywood'a geri döndüğünü söyleyerek devam ediyor. Goop Lab. İsimsiz kaynak, 'Gwyneth iş dünyasından bıktı' diyor ve 'en çok takdir edildiği yere geri dönmek istiyor' ve Cruise ile çalışmanın 'ikisi için de kazan-kazan' olacağına inandığını ekliyor.

Bu hikaye açıkça saçma. Dedikoducu Polis yorum için bir Paltrow sözcüsüne ulaştı ve hikayeyi 'uydurma' olduğu gerekçesiyle reddeden Gazetecinin Gwyneth’in umutlu geri dönüş arkadaşı olarak Cruise’u seçmesi için gerçek bir neden yok, ancak belki de aktörün Scientology Kilisesi’ne katılımı göz önüne alındığında bazılarıyla tartışmalı olması dışında. Ama o kadarıyla Dedikoducu Polis anladığım kadarıyla, ikisinin kamera hücresinin başlangıcından beri pek teması olmadı Austin Powers Goldmember'de, bu sırada ekranda bir öpücük paylaştılar.

Ayrıca, Goop Lab ikinci sezon için yenilenmiş olsun ya da olmasın, oyunculuk kariyerini “yeniden canlandırması” gerektiğini söylemek yanlış olur. Şu anda Netflix dizisinde rol alıyor Politikacı, ikinci sezon için yenilenen ve aynı zamanda kocası Brad Falchuk ile birlikte yönetici yapımcılığını da üstleniyor. Artı, Marvel Sinematik Evreni'nde Pepper Potts olarak on yıllık bir görevini yeni bitirdi. Hollywood'a 'dönmesine' yardım etmesi için Cruise'a ihtiyacı olacağı fikri saçmadır.

Paltrow’un tartışmalı iş ve medya kişiliği, aktris hakkında birçok absürt tabloid dedikoduya ilham verdi. Örneğin, hepsi var Paltrow'un diğer aktrislerle 'kan davası' hakkında saçma o Dedikoducu Polis son birkaç yıldır iflas etti. Veya KB’lar saçma iddiası onun Chris Martin ve Dakota Johnson'a kendisi ve Falchuk ile dörtlü olmasını önerdi . Veya Globe’s iddiası Paltrow’dan eski Brad Pitt ondan 'nefret ediyor' . Bu hikayeler sadece magazin dergilerinin çılgın hayallerinde geçer.

Kaynaklar

  • Stephen Huvane. Gwyneth Paltrow Sözcüsü, 3 Nisan 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.