Dır-dir Gwyneth Paltrow evlilik Brad Falchuk Kendini tecrit etmenin baskısı altında çöküyor mu? Bu hafta düzmece bir makalede bir gazetenin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve tamamen yanlış buldu.

Göre Sıcaklık , Bulaşma Kendini tecrit etmenin önemini alenen dile getiren oyuncu, 'Falchuck' olmasından dolayı 'hapsi ile mücadele ediyor' asla orada değil.' İsimsiz bir 'içeriden', çiftin 'birlikte bu kadar zaman geçirmeye alışkın olmadığını' bildiriyor. Eşler, her birinin çocuklarıyla olabildiğince çok zaman geçirebilmesi için, bir yıllık evliliğin ardından geçen Eylül ayına kadar birlikte taşınmayı beklediler.Şüpheli habercisi, 'Gwyn koca bir evin kendisine ait olmasına alışkın' diye devam ediyor. Yani Brad onu yavaşça duvara doğru itiyor. Açıkçası birbirlerini seviyorlar ama bazen gerçekten zor oluyor. ' Çıkış ayrıca, Paltrow'un zaman zaman kocasından biraz uzaklaşmayı takdir ettiğini söylediği bir önceki röportajdan da bahsediyor: 'Bence bu kesinlikle gizemi korumaya ve aynı zamanda bu kişinin kendi hayatı olduğu fikrini korumaya yardımcı oluyor. Bir araya geldiğimiz için şimdi farkında olmaya çalışıyorum. ' Gazeteci, Paltrow’un 'yalnızlık umudunun suya düştüğü' sonucuna varıyor.

Gazetenin gölgeli 'kaynağı', istedikleri doğrulanmamış beyanları yapabilir, ancak Dedikoducu Polis Paltrow’un kendisi adına konuşma yetkisine sahip temsilcisiyle görüştü. Sözcüsü bu hikayeyi 'uydurma' olarak reddediyor: Falchuk, magazin dergisinin iddia ettiği gibi '[Paltrow] 'u yavaşça duvara sürmüyor'.

Bu, koronavirüs nedeniyle kendi kendini tecrit halinde yaşamın herkes için kolay olduğu anlamına gelmez - hayranlarının dediği gibi 'Faltrows' bile. Geçen hafta, eşler bir samimiyet öğretmeni ile bir video oturumu kaydetti Paltrow’un web sitesi Goop için, hapsedilmenin çiftler için yarattığı zorlukları tartıştılar. 'Gerçekten sağlam bir ilişkimiz olduğu için şanslıyız,' dedi Paltrow, kendisi ve Falchuk için. Durum şüphesiz herkes için stresli ve zor olsa da, Paltrow ve Falchuk olabildiğince sağlam bir zemindeymiş gibi görünüyor.

Bu ilk değil Dedikoducu Polis Paltrow ve Falchuk’un evliliği hakkındaki sahte iddiaları çürütmek zorunda kaldı. Geçen Nisan, biz National Enquirer ve onun taklit web sitesi RadarOnline olduğunu iddia ettiği için düğünlerinden sadece yarım yıl sonra evlilikleri parçalanıyordu . Bu yılın başlarında, KB öne sürdükleri saçma bir söylenti iten hikaye Paltrow’un eski kocası Chris Martin ve kız arkadaşı Dakota Johnson dörtlü için. Ne zaman Dedikoducu Polis Sözcüsü bunu Paltrow’un kampına gönderdikten sonra 'saçma olmanın ötesinde' diyerek reddetti.

Kaynaklar

  • Stephen Huvane, Gwyneth Paltrow Sözcüsü, 7 Nisan 2020

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.