Gwyneth Paltrow Arkadaşları onun kilosu için endişelenmiyorlar, ne de çok zayıfladığına inanıyorlar. Bu hikaye, bu haftanın magazin dergilerinden birinde yer alıyor. Dedikoducu Polis iddiayı araştırdı ve onu çözebiliriz.İçindeki bir makale Küre bu hafta, gerçek gazetecilikten çok Paltrow ve şirketi Goop'ta kişisel fotoğraf çekmekle ilgileniyor gibi görünüyor. Makale, Paltrow ve Goop'u, oyuncuya ve onun iddia edilen yeme alışkanlıklarına gerçekten girmeden önce 'aptal' ve 'kaçık' olarak tanımlıyor. Sahte rapora göre, Paltrow 'günde 800 kalorilik çiğ meyveler, sebzeler ve su artı yoğun egzersizler' uyguluyor.Yayın, 'casusluk' dediği şeyi aktarıyor: 'Kaburgaları göğsünden daha fazla çıkıntı yapıyor ve giysilerinin yarısı sarkıyor. Sorun, görünüşünü sevmesi ve saçma diyetini henüz bitirmemiş olması. Gwyneth o kadar zayıfladı ve arkadaşları anoreksiyadan muzdarip olabileceğinden korktu. ' Anonim kaynak, Paltrow'un Dakota Johnson ile rekabet etmek için kilo verdiğini söylüyor.eski kocasıyla kim çıkıyorChris Martin. Bilinmeyen bahşişçi ekliyor: 'Gwyneth bunu asla kabul etmeyecek, ancak Dakota, kendini uyguladığı bu çılgın detoksun kesinlikle bir faktörü.'

Bu iddia, Paltrow'un Brad Falchuk ile mutlu bir şekilde evli olduğu düşünüldüğünde pek mantıklı gelmiyor. Neden tam olarak eski kocasının kız arkadaşıyla rekabet etmesi gerekiyordu? Falchuk'tan bahsetmişken, dergi, TV yapımcısının karısının 'çok zayıf' olduğuna inandığını ve 'yemesi için ona yalvarıyor' olduğunu iddia eden şüpheli kaynakla birlikte onu bir araya getiriyor. Ancak tabloid herhangi bir doğruluk kontrolü yapma zahmetine girmiş olsaydı, Falchuk'un Instagram gönderisi bir ay önce gönderildi Paltrow’un doğum gününde doğum gününü kutlayarak ve onu sevmesinin nedeninin 'viski içip kızarmış yiyecekler yemesine rağmen yine de böyle görünmeyi başarması' olduğunu ekliyor.Burada diyetisyen değiliz. Dedikoducu Polis ancak kızarmış yiyecekler yemek ve viski içmek genellikle 'günde 800 kalorili diyetlerin' bir parçası değildir. Yine de, bulvar gazetesinin makalesinin kesinlikle doğru olmadığını söyleyen isimsiz bir kaynak değil, Paltrow'un temsilcisine ulaştık.

Magazin dergileri genellikle aktris hakkında yanlış haber yaparken yakalanırlar. Nisan ayında Globe’s kardeş yayın, National Enquirer , iddia ederek gerçek olmayan bir hikaye yayınladı Paltrow ve Falchuk’un evliliği başı beladaydı . Dedikoducu Polis çiftin sosyal medya paylaşımlarını ve aktrisin sözcüsünün güçlü bir reddini gerekçe göstererek bu hikayeyi bozdu. Paltrow ve Falchuk hâlâ birbirlerine çok aşıktır ve görünüşünü hiçbir şekilde eleştirmemiştir. Bu hikayeler uydurmadır ve daha fazlası değildir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.