Dır-dir Gwyneth Paltrow ve Robert Downey jr. Yakın arkadaşlığı yeni kocasını yapıyor Brad Falchuk kıskanç mı? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Portia de Rossi Ex-Freundin

Göre Star , Paltrow ve Downey Jr., başlıksız sette 'cozying' yapıyorlar. Yenilmezler devamı ve kocası bundan memnun değil. İçeriden biri olduğu iddia edilen biri dergiye şöyle diyor: “Gwyn, Robert'a çok huşu içinde ve her zaman öyle olmuştur ve Brad bundan oldukça sıkılmıştır. Bir araya geldiklerinde, odada başka kimse yokmuş gibi görünüyor ve yaşam tarzının yanı sıra iş projeleri hakkında tavsiye almak için onu sonsuza kadar arayacak. 'Sözde kaynak, Falchuk'un karısının Downey Jr. ile bir süredir arkadaşlığına katlandığını, ancak sonunda soğukkanlılığını yitirdiğini söylemeye devam ediyor. Şüpheli bahşişçi, 'Robert'ın kadını için yaltaklanmasını istemiyor,' diye ekliyor. Brad onun ortalıkta dolaşmasını istemiyor.

Kaynağın makalesi anonim bir 'içeriden' gelen iddialara dayanıyor, ancak Paltrow'un kendi temsilcisi kayıtta bunun saçma olduğunu söylüyor. Oyuncu adına konuşma yetkisine sahip bir sözcü, kişisel hayatı hakkında izlenemeyen bir 'kaynaktan' daha fazlasını biliyor.

Tabloid makalesini uydurmuş gibi görünüyor çünkü Paltrow bir Instagram fotoğrafı yayınladı Onun ve Downey Jr.'ın geçen ay yaklaşan sette Yenilmezler film. İkisi, süper kahraman serisindeki birkaç filmde birlikte çalışmanın yanı sıra yıllardır iyi arkadaştı. Falchuk, karısının rol arkadaşı ile olan arkadaşlığını hiç de kıskanmıyor.

Aslında dergi bundan bahsetmiyor Downey Jr., Paltrow ve Falchuk’un düğününe katıldı Hamptons'da geçen hafta sonu. O esnada, Falchuk, karısına Downey Jr.’ın 50. doğum günü partisine eşlik etti Yeni kocası da onunla çok zaman geçirdiği için Paltrow'un oyuncuyla bir tür gizli arkadaşlığı varmış gibi değil. Ayrıca Downey Jr.'ın 13 yaşındaki karısıyla iki çocuğu paylaştığını da belirtmek gerekir.

ist pauly Ufer noch am Leben

O esnada, Star kısa süre önce oyuncunun özel hayatı hakkında ne kadar az şey bildiğini kanıtladı. Dedikoducu Polis Yanlış bir şekilde iddia ettiği için geçen ay tabloid gazetesini bastı. Falchuk, Paltrow'a düğününü iptal ediyordu. . Mutlu yeni evliler birkaç hafta sonra düğümü bağladılar.

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis son zamanlarda aradı Star Kardeş satış noktası, National Enquirer , bunu yanlış bildirmek için Jennifer Aniston, Paltrow’un düğününde baş nedime olacaktı. . Aniston nikahlara bile katılmadı. Açıkça görülüyor ki, tabloid ve ilgili yayınlar bir hevesle hikayeler uyduruyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.