Yapar Gwyneth Paltrow 'seks aletlerine takıntılı' mı? Bir tabloid, Goop'un kurucusunun kocasıyla olan yakınlık sorunları nedeniyle bu eşyalara dönüp yaşam koçlarından tavsiye isteyebileceğini ima etti. Brad Falchuk . Dedikoducu Polis iddialara baktı ve çok farklı bir sonuç çıkardı.

Gwyneth Paltrow’un Yaramaz 'Takıntı'

Yakın tarihli bir Küre Gwyneth Paltrow’un kocası Brad Falchuk ile cinsel yaşamının durumu hakkında tuhaf iddialarda bulunan bir 'Düz Konuşma' bölümü de dahil edildi. Demir Adam oyuncu kısa süre önce ikinci evlilik yıldönümünü kutladı. Makale, Paltrow'u 'salak' olarak adlandırarak başladı ve aktrisin 'bize bildirmeye çalıştığı' bir şey olup olmadığını düşündürdü.https://www.instagram.com/p/CFu3tIVDP0a/

Kaynak, görünüşte sahte bir öfke ile Goop’un kataloğunu incelemek için biraz zaman harcadı. Özellikle biraz şaşkınlığa neden olan iki mum vardı, viral 'Bu Vajinam Gibi Kokuyor' ve en yeni ek olan 'Bu Orgazmım Gibi Kokuyor'. İki duyusal temalı mum, prizi bu kadar öfkelendiren şeyin yalnızca bir parçasıydı. Makale, 'kokan gece ışıklarının' Paltrow’un 'ilk seks hilesi' olmadığı konusunda ısrar etti.

Bir dizi vibratör, bayanların özel bölümleri için yoni yumurtaları, buharlı vajinalar, iç çamaşırları, talimat kitapları ve çarşaflar arasındaki rompsinizi sözde iyileştirmek için diğer önemsiz şeylerin izini sürüyorlar.

Sık sık çürütülmüş satış noktası daha sonra Paltrow'u Goop'u 'klas bir New Age butiğinden kalitesiz bir seks dükkanına' çevirmekle suçladı! Goop'un sunduğu ürün yelpazesinin ötesinde, satış noktası 'tuhaf bomba kabuğunun kişisel yaşamında beyinde de seks yaptığını' iddia etti. Süpermarket gazetesi, bir “samimiyet koçunun” Falchuck ve Paltrow'a haftanın yarısı boyunca ayrı evlerde yaşamalarını tavsiye ettiğini iddia etti.

Daha Fazla İsim Çağırma Küre

Magazin gazetesi tarafından 'dodo dame' olarak tanımlanan Paltrow'a, karantina sırasında 'sevişmek için kaçmanın' yolları konusunda bir uzman tarafından da sözde tavsiye edildi. Bunun bir psikologla yapılan bir röportaj olduğu unutulmamalıdır. Paltrow, Goop için çekildi belirsiz zamanlarda yakınlığın nasıl bulunacağı konusunda. Sonuç olarak, şüpheli yayın, bu bilgilerin topluca ele alındığında, “46 yaşında - iki kocadan ve Tinseltown'un Brad Pitt ve Ben Affleck gibi en ateşli yakışıklılarıyla bir sürü aşktan sonra - Gwyneth gerçekten ne olduğunu anlamadığını ima ettiğini iddia ediyor. kuşlar ve arılar her şeyden ibarettir. '

Gwyneth Paltrow, The Politician için kırmızı halıda straplez yeşil bir elbise giymiş

(lev radin / Shutterstock.com)

Makale, cinsel yaşamına adanmış bu son derece saldırgan yazıyı neredeyse kesinlikle asla okumayacak olan Paltrow'u son bir tavsiyeyle bırakıyor:

Mükemmellik konusunda endişelenmeyi bırakın ve hile ve yaşam tarzı koçları satın alacak parası olmayan tüm sıradan bülbül gibi davranın. Başka bir deyişle, Brad'i yatak odasına götür ve zıpla!

Açıkçası, Gwyneth Paltrow’un Goop markasının seks oyuncakları satması, Paltrow'un bunları kendi başına kullandığı anlamına gelmez. Tüm markası kadın sağlığı olan bir iş kadını. Küre samimiyetsizce ellerini sıkıyor.

Ve Paltrow ve Falchuk evliliklerinin ilk bölümünde ayrı yaşarken, Paltrow'un samimiyet öğretmeninin tavsiyesi üzerine böyle yaşamış gibi görünmüyorlar, ancak Paltrow, düzenlemenin öğretmenin onları nasıl koruyacakları konusundaki tavsiyesine uyduğunu kabul etti. evlilik taze ve ilginç. Bu makale Paltrow hakkında ortalama bir hit parçaydı ve görünüşe göre tek amacı oyuncuyla alay etmek ve seks hayatı üzerine salya akıtmaktı. Paltrow muhtemelen kendi yaşındaki diğer kadınlardan daha fazla sekse takıntılı değil. Dürüst olmak gerekirse, takıntılı olan bu tabloid gibi görünüyor.

Dedikoducu Polis gerçekten daha iyisini beklemiyor Küre bu tür bir saçmalıktan daha fazla. Bu bir zamanlar iddia edilen aynı tabloid Brad Pitt, Gwyneth Paltrow'dan nefret ediyor . Bir yorum için uzandıktan sonra, Pitt'in sözcüsü bize tabloid'in iddialarının tamamen yanlış olduğunu söyledi. Bu özel süpermarket dedikodu paçavrası, baştan aşağı kötü bir aktör.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.