Gwyneth Paltrow yeni bir rapora rağmen hamile olmadığı için bir bebek yumruğunu saklamıyor. Dedikoducu Polis spekülatif iddiayı münhasıran düzeltebilir. Bize sadece doğru olmadığı söylendi.

Göre Radar Çevrimiçi , Paltrow muhtemelen hamile çünkü 'büyük bol elbiseyle bir olaya' katılıyor. Ve kelimenin tam anlamıyla web sitesinin sahip olduğu tüm kanıt budur. Blog, 'Paltrow ortasını gizliyormuş gibi görünüyor' diye yazıyor ve 'Cumartesi günü Los Angeles'ta düzenlenen yıllık Girlboss Rallisi'ne kocaman pembe bir elbiseyle' nasıl geldiğine dikkat çekiyor. Site, kendisi ve Brad Falchuk’un son nişan partisinin ardından aktrisin 'şu anda 45 yaşında olduğu için çocuğuna sahip olmak için acele etmesinin mümkün olduğunu' ekliyor.Site açıkça hikayesini kontrol etmeye zahmet etmedi. Bunun yerine, 'Eski kocası Chris Martin'den iki çocuğu olan oyuncu, yine aile yolunda olabilir mi?' Diye sordu. Paltrow'un 'uzun süredir bu kadar figürü gizleyen bir elbise giymediğini' ve 'üç çeyrek kollu fuşya elbisesiyle bel yerine bacaklarını gösteriş yaptığını' iddia ederek alanını daha da doldurdu. Yine de, Paltrow'un Falchuk'un bebeğine hamile olabileceğine dair hiçbir kanıt bulunmayan yayın, Oscar ödüllü kişinin aynı zamanda 'kısa süre önce bikini giydiğinde göbeği şişmesi' gibi 'göründüğünü' iddia ediyor.

Aslında bu, birkaç hafta içinde ikinci kez Dedikoducu Polis debunk zorunda kaldı Paltrow'un muhtemelen hamile olduğu hakkında gerçek olmayan hikaye bu web sitesi tarafından. Ayın başlarında, blog, daha sonra beklediğini gösterdi. Paltrow, Instagram'da bir fotoğraf yayınladı Meksika, Cabo San Lucas'taki bekarlığa veda partisi sırasında bikinili. Oyuncu zayıf görünürken, çıkış, 'hafif bir yumru' olup olmadığını sorguladı. O sırada Patrow'un temsilcisi, hamile olmadığını söyledi ve blogu 'utanç verici' olarak nitelendirdi ve hikayesinin 'kadınların neden vücut imajına bu kadar saplandığının bir örneği' olduğunu ekledi.

Şimdi 13 gün sonra, site hala sahte anlatılarını satmaya çalışırken, Girlboss Rallisini kapsayan başka hiçbir kuruluş, Paltrow'un pembe elbisesinin altında bekleyebileceğini bile ima etmedi (yukarıya bakın). Örneğin, bir Günlük posta parça oku, ' Gwyneth Paltrow pembe renkte güzel Girlboss Rally'de altın alyans sergiliyor. ' Ve JustJared benzer şekilde şöyle yazdı: ' Gwyneth Paltrow, Girlboss Rallisi İçin Pembeyle Güzelleşiyor . '

Yine de, RadarOnline varsayımı yayarken, Dedikoducu Polis araştırır. Bir kez daha, Paltrow’un temsilcisi bize özel olarak 'Hamile değil' diyor. Burada verimli olan tek şey, çoğu zaman çürütülmüş sitedeki yazarların hayal gücüdür.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.