Dır-dir Gwyneth Paltrow yapımı Jennifer aniston baş nedime? Bir rapor, Paltrow ile düğümü bağladığında 'Arkadaşlar' yıldızının rolü oynayabileceğini iddia ediyor Brad Falchuk . Fakat Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını öğrendi.

Kim Basinger und Mitch Stone

The National Enquirer Aniston'ın Justin Theroux ile 'feci bir evliliği' olmasına rağmen, 'iki yıllık birlikteliğinin Paltrow'a bir lanet olmadığını' iddia ediyor. Özellikle, Aniston'ın 'Goop gurusunun yaklaşan düğünde baş nedimesi olmaya devam ettiği' iddia ediliyor. Süpermarket tabloidine karşı çıkıyor, 'Jennifer’ın özel hayatının enkaz olması bile önemli değil. Bunun yerine Gwyneth, Jennifer’ın düğün töreniyle kazandı! 'O zamanlar geniş kapsamlı olarak ele alındığı gibi, Aniston ve Theroux, Los Angeles'taki evlerinde gizlice bir düğün planladılar. Davet edilen arkadaşlar, aktör için doğum günü partisi olduğu sanılıyordu, ancak çift, örtüler altında düzenlenen bir törenle düğüm attı. Şimdi dergi, 'Gwyneth, Jen'in Justin'le A listesindeki arka bahçe düğününü planlarken yaptığı iş yüzünden mahvoldu' diyen sözde bir 'kaynak' dan alıntı yapıyor.

Bu, sözde Aniston'ı 'Beyonce ve Cameron Diaz da dahil olmak üzere ateşli rekabet arasında' Paltrow'un baş nedimesi olarak 'başrolde' kılıyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, çıkışta herhangi bir 'rekabet' kanıtı sunulmuyor. Yine de Aniston, 'çok gurur duyulan' olarak tanımlanıyor. Bu iddiayı doğrulayacak bir kanıt da yok.

Dedikoducu Polis Bu masalın üç kadının da Paltrow'la dost olduğu için uydurulmuş olduğundan şüpheleniyor. Diaz ve Aniston, Paltrow’un nişan partisine katıldı Nisan ayında ve Paltrow, 2008 yılında Beyonce’nin kendi düğününde ünlü bir konuktu. . Ancak bu, hiçbir kadının Paltrow'un baş nedimesi olmak için yarıştığı ya da Aniston'ın konserin favorisi olduğu anlamına gelmiyor.

Paltrow'un Aniston’un evliliklerinden ilham aldığına dair iddialar da doğru gelmiyor. Geçen ay, Paltrow, düğün planlamasına 'pek karışmadığını' itiraf etti ve daha geçen hafta Biz Haftalık bunu bildirdi Paltrow, 'düğün planlayıcısının bununla koşmasına izin veriyor.' Aniston’un düğün gününden bir ipucu almakla ilgili hiçbir şey söylenmedi. Dahası, Aniston ve Paltrow aynı sözcüyü paylaşıyor ve Dedikoducu Polis bu anlatı 'uydurma' dır.

Dedikoducu Polis Bu yayının aynı zamanda her iki yıldızın aşk hayatları hakkında sahte hikayeler basma geçmişine sahip olduğuna işaret etmemek ihmal edilmiş olur. Geçen yıl, tabloid yanlış bir şekilde suçlandı Falchuk'u aldatmanın paltrow'u ve bu yılın başlarında Chris Martin onu sunağa götürüyordu . Ayrıca, birkaç ay önce, dergi, hakkında çürütülmüş bir iddiayı yayma düzeyine geldi. Aniston düşük yapıyor , 2016'da bozulan bir şey. Bu inandırıcı bir çıkış değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.