Gwyneth Paltrow ve Glee ortak yaratıcı Brad Falchuk 2018'de düğümü bağlamadan önce birkaç yıllığına çıktı. Bir tabloid, ikisinin şimdi ilişkilerini düzeltmek için ara verdiğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'Ayrı Zaman Geçirmek'

Göre Yeni fikir , Paltrow ve Falchuk 'Kıvılcımı canlı tutmak için çoktan mini molalar vermeye başladılar.' Bir kaynak, 'aşk hala oradadır, ancak son zamanlarda bir tekdüzelere sıkışıp kalmıştır' diyor. Magazin gazetesi, Paltrow ve Falchuk'un birbirinden ayrı durdukları bir yürüyüşte bir fotoğrafını basar ve ikisinin eskisi kadar yakın olmadıklarını kanıtlar.Paltrow bir ara verme fikrini ortaya attı 'işleri sallamak ve tutkuyu canlandırmak . ' Makale, bunun bir 'felaket reçetesi' olabileceğini söyleyerek sona eriyor, ancak 'Gwyneth işleri asla geleneksel yöntemlerle yapmadı'

Ara Vermiyorlar

Aldı Dedikoducu Polis Bu hikayeyi bozmak için hiç zaman yok. Paltrow ve Falchuk görüldü spor salonundan ayrılmak bu haftanın başlarında. The Günlük posta ikisinin ara verdiğini ima etmiyor ve uzaktan doğru olsaydı bunu söylemekten çekinmeyecekti. Birkaç hafta önce Demir Adam 3 yıldız ayrıca, kendisi ve Falchuk'un birlikte piknik yaptığı fotoğrafları Instagram'da paylaştı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) tarafından paylaşılan bir gönderi

Paltrow ve Falchuk böyle bir ara vermediği için bu hikaye tamamen havadan uyduruldu. Paltrow, hayatı konusunda son derece açık olduğu biliniyor, bu yüzden muhtemelen anlatılan 'mini molaları' bir sır olarak bile saklamayacaktı. Sağ ve sol tarihler devam ederken, bu hikayenin sahte olduğu aşikar.

Paltrow Insight yok

Birkaç ay önce, Paltrow'un eski kocası Chris Martin’in Dakota Johnson ile düğün . Paltrow eski sevgilisine ve kız arkadaşına hâlâ çok yakındır, ancak düğünlerini planlayacak kadar ileri gitmiyor. Görünüşe göre bu magazin dergisi hakkında ne isterse uyduracak. Yetenekli Bay Ripley star.

Ara Hikayeler Yaygındır

Tabloids kullanmaktan zevk alır Arkadaşlar 'mola veren' yıldızlara benzer. Magazin gazetesinin, kaçınılmaz olarak ayrılmadıklarında inandırıcı inkar edilebilirliği korurken, ünlüler ayrılıyormuş gibi davranmasına izin veriyor. Taylor Swift ve Joe Alwyn sözde mola veriyorlardı Alex Rodriguez ve Jennifer Lopez , Courteney Cox ve Johnny McDaid , ve Hailey ve Justin Bieber . Bunun gibi hikayelerin yayınlanması kolaydır, ancak inanılmamalıdır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Vanna White, Pat Sajak'tan 'Wheel Of Fortune' Sunucusunu Devraldı mı?

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Matthew McConaughey Hollywood'u Bırakıp Kariyer Değiştiriyor mu?

Kim Kardashian Boşanma Konusunda 'Heyecanlı', Van Jones'la mı Çıkıyor?

Reese Witherspoon, Kocası Jim Toth'a 'Boşanma Bombası' mı Düşürdü?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.