İddia eden raporlar Gwyneth Paltrow düğünden önce sert plastik cerrahi geçirdi Brad Falchuk Eylül ayında doğru değil. Dedikoducu Polis bu sahte iddiaları düzeltebilir. Ortak arkadaşlarımız ve aktris, bu haftanın magazin dergilerinden birinin iddia ettiği ve kardeş sitesi ve başka bir blog tarafından tekrar gündeme getirildiği gibi, evlilik töreninden önce yüz gerdirme ya da burnuna ameliyat olmadıklarını söylüyorlar.

Göre National Enquirer (ve kardeş sitesi Radar Çevrimiçi ), Paltrow 'kendine özel bir düğün hediyesi, yepyeni bir yüz verdi.' Hikayesini daha inandırıcı kılmak için, dergi sözde 'içeriden' birinden alıntı yapıyor: 'Tam bir yüz germe olmasa da açıkça bir dizi prosedürü vardı.' Aktris hakkında yanlış bir geçmişe sahip olan çıkış, 29 Eylül'de Hamptons'daki Falchuk'a yaptığı düğününde 'taze kupa sersemleten misafirlerini' iddia ediyor.Yayının sözde 'olay yerinde casusluk' iddiasına göre, 'Gwyneth çok farklı insanların nefesi kesilmiş görünüyordu.' 'Düğün davetlilerinin doğru ilişkide olduklarından emin olmak için çifte çekim yaptıklarını ilk kez görüyorum,' diye ekliyor, çoğu kez itibarını yitiren derginin kimliği belirsiz ve görünüşte uydurma kaynağı şüpheli bir şekilde sahte bir dille.

Öncülünü daha da ileri götürmek için, süpermarket tabloidinin Paltrow'u hiç tedavi etmemiş bir kozmetik cerrahı var, doktoru hazırladığı fotoğraflara baktı ve doktordan Paltrow'un muhtemelen neler yapmış olabileceği konusunda spekülasyon yapmasını istedi. Cerrah, 'Görünüşe göre ... burnunda bazı çalışmalar yapılmış.' Doktor, onun iki resmine bakarak, 'sol kaşı sağından daha kavisli ve öncekinden çok daha kavisli' olduğu için, Paltrow'un Botoks yaptırmış gibi 'göründüğünü' paylaşıyor.

Gerçekte, Oscar ödüllü birinin iki ayrı resimde farklı ifadelere sahip olmasından başka bir şey değil gibi görünüyor. Elbette, eğer bir işi yapmış olsaydı, bir kaş diğerinden 'daha fazla kavisli' olmazdı. Teknik olarak konuşursak, her ikisi de 'daha kavisli' olacaktır.

Ne olursa olsun, Cuma günü Paltrow, düğününden Falchuk'a fotoğraflar paylaştı Goop web sitesinde, ve sadece eskisi gibi görünmekle kalmıyor, aynı zamanda resimlerde alnında birkaç kırışıklık görebiliyor, bu da yüz germe bir yana, Botoks bile olmadığı anlamına geliyor. Ve dergi, kardeş sitesi RadarOnline ve YourTango adlı başka bir blog aynı iddiaları ve alıntıları tekrarlasa da, onu doğru yapmıyor. Ne olursa olsun, bir Paltrow temsilcisi kayıtlara geçti Dedikoducu Polis tabloid'in hesabına 'gülünç' demek için. Yine de, bize Paltrow'un 'farklı değil' göründüğünü şüphesiz söyleyen düğün davetlilerinden biriyle konuştuk.

The Enquirer ve RadarOnline, Paltrow ile ilgili hikayeler söz konusu olduğunda tam olarak mükemmel geçmiş kayıtlara sahip değildir. Temmuzda, Dedikoducu Polis yanlış bakımdan dergiyi bozdu Jennifer Aniston, Paltrow'un düğününde baş nedime olacaktı. . O zamanlar bunun 'doğru olmadığını' özel olarak bildirmiştik ve tabii ki Aniston, Paltrow’un Hamptons’taki düğünlerinde bile değildi.

Bu arada, kardeş sitesi yanlış spekülasyon yaptı Gwyneth Paltrow Nisan'da hamileydi . Bu hatalı iddiayı iki hafta sonra, nasıl olacağına dair bir raporla takip etti. Paltrow bir bebek yumruğu saklıyordu . Dedikoducu Polis elbette, sadece ve haklı olarak bu iki sahte hikayeyi de ortadan kaldırın. Bazı kuruluşlar, görebileceklerini düşündükleri hakkında tahminlerde bulunurken, bizler gerçeklere ve içeriden bilgiye dayalı olarak kararlar alırız. Ve bu son vakada, Paltrow düğünden önce yüz germe veya başka bir sert plastik ameliyat geçirmedi.

Wer ist Maya Rudolphs Mutter?