Gwyneth Paltrow 'Yasaklandı' Dakota Johnson paylaştığı çocuklarla takılmaktan Chris Martin , yanlış bir tabloid raporuna göre. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir ve gerçekte neler olup bittiğini açıklayabilir.

Söz konusu makale şu sayfalarda bulunabilir: TAMAM MI! 'Gwyneth Ices Out Dakota' başlığı ile. Dedikodu dergisi nişanlısı Paltrow'un Brad Falchuk ve Martin'in 'tek, büyük ve mutlu bir aile' olduğu iddia ediliyor, 'Chris'in yeni aşkını karışıma katma çizgisini çizdiği' iddia ediliyor. Sözde 'içeriden' bir kişinin, 'Dakota'ya ne zaman rastlasa, Gwyneth tatlı davranıyor, ancak Chris'e ondan hoşlanmadığını söylüyor.'



Paltrow, Johnson hakkında tam olarak neyi sevmez? Açıkçası, priz asla söylemiyor. Yine de, kendisinin 'yasaklandığı' iddia edildi. Elli tonları aktris 'çocuklarıyla bir araya gelmekten.' Sözde kaynağa göre, 'O ve Brad, Chris'e 12 yaş küçük biriyle çıktıkları için alay ediyorlar, ancak gerçekte Gwyneth kendini tehdit altında hissediyor.' Bununla birlikte, eski kocasının ilişkisinden dolayı 'tehdit edildiğini' iddia etmek tuhaftır. Paltrow az önce Instagram'da nişanlandığını duyurdu iki haftadan daha kısa bir süre önce.

Johnson’ın sonunda, yayının sözde ihbarı 'yaralandığını, ancak anlaşmayı biliyor ve hoş karşılanmadığı yere gitmeyeceğini' savunuyor. Bu Chris'in çözmesi gereken bir sorun. ' Aslında, magazin dergisinin ürettiği bir sorun. Görünüşe göre, henüz şarkıcının çocuklarıyla halka açık bir şekilde görülmemiş, TAMAM MI! onlarla zaman geçirmesinin “yasaklandığına” dair bir hikaye uydurdu.

Ancak çiftin romantizmi, sadece toplum içinde birlikte görülmekten rahat oldukları noktaya kadar ilerledi. Martin ve Johnson bir plajda ilk kez PDA'yı gösteriyor birkaç gün önce. İlişkileri ilerlemeye devam ederse, çocuklarıyla zaman geçirmeye başlayacaktır. Paltrow ile artık hiçbir ilgisi olmadığını. Aslında, Oscar ödüllü kişinin temsilcisi özel olarak şunu söylüyor: Dedikoducu Polis buradaki iddialar 'tam anlamıyla boğa' dır.

Bu rekabet açısının tam olarak orijinal olmadığını da belirtmekte fayda var. Kasım ayında, derginin çevrimiçi kardeş yayını, Radar Çevrimiçi , haksız yere iddia edildi Paltrow, Martin ve Johnson’ın filizlenen aşkını 'kıskanıyordu' . Tıpkı şimdi olduğu gibi, Oscar ödülünün neden Johnson'la bir sorunu olduğu söylenmemiş, sadece eski sevgilisinden rahatsız olduğunu iddia etmişti. Ancak Paltrow'un Falchuk'a bağlı olduğunu ve şu anda geleceklerini birlikte planladığını düşünürsek, kafasının Johnson ve Martin’in ilişkisi ile meşgul olduğunu iddia etmek saçma. Ve bu arada, Paltrow, Coldplay başrol oyuncusu ona yaklaşmadan çok önce oyuncuyu tanıyordu. Aşağıda 2014'ten bir fotoğrafa bakın.

(Getty Images)

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.