Bu haftanın magazin iddialarından biri Gwen Stefani ile evleniyor Gavin Rossdale evlenebilsin diye iptal edildi Blake Shelton ve Katolik kilisesi tarafından tanınsın. Hikaye uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

'Gwen ve Blake: Bugüne Kadarki En Büyük Engelleri', son sayısında bir manşet okuyor Biz Haftalık . Eşlik eden makale, çiftin koridorda yürümeye hevesli olduğunu 'ancak bunu yapmadan önce yanlarında Tanrı olduğundan emin olmak istediklerini' söylüyor.Sözde bir kaynak dergiye, Stefani'nin Rossdale ile olan evliliğinin feshedilmesi için 'resmi süreçte' olduğunu söyleyerek, 'Gwen'in dini onun için her zaman son derece önemli olmuştur ve Blake bunu tamamen desteklemektedir.' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Süreç bir yıla kadar sürebilir ve beklemeye hazırlar. İptal kabul edildiğinde, Blake ve Gwen hemen evlenecekler. '

ist ben affleck noch mit jennifer garner verheiratet

Şüpheli habercisi, Rossdale'in eski karısının planından mutsuz olduğunu çünkü 'geleneksel dinlerin büyük bir hayranı olmadığını' ve 'Gwen ve Blake'in, No Doubt şarkıcısı ile üç genç oğluna inançlarını zorlayacağından endişelendiğini' iddia ediyor.

Tabloid'in hikayesi kimliği belirsiz bir içeriden gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Stefani adına konuşma yetkisine sahip bir temsilciyle görüştük ve hikayenin 'gerçek olmadığından' emin olduk. Derginin anonim 'kaynağının' iddia ettiğine rağmen, şarkıcının sözcüsü kayıtta bize ilk evliliğini feshetme sürecinde olmadığını söylüyor.

Çıkış ayrıca birkaç ay önce, Stefani, Shelton ile evlenmek için 'sıfır baskı' hissettiğini söyledi . Şarkıcı ayrıca, her ikisinin de geçmiş ilişkilerinde 'travma' yaşadığını ve 'elimizden geldiğince o anda olmaya çalıştıklarını' belirtti.

ist tyler der schöpfer aus jaden

Kayda değer, Biz Haftalık çiftin ilişkileri hakkında çok az fikir sahibi olduğunu zaten kanıtladı. Ocak ayında Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için gazeteyi bastı Stefani ve Shelton, 'nişanlarını yakında duyuracaklar.' Bu makalenin yayınlanmasının üzerinden iki aydan fazla zaman geçti ve ikisi hâlâ meşgul değil.

Kasım ayında, Dedikoducu Polis haksız yere hak iddia ettiği için dergiyi çağırdı Stefani ve Shelton bebek sahibi olmak için bir vekil kullanıyorlardı. . Bu hiç olmadı. Çıkışın çiftle ilgili sonraki makaleleri, sözde taşıyıcı annelik planlarına ne olduğunu ele almadı. Magazin gazetesinin Stefani ve Shelton 'kaynakları' çok güvenilmez veya hiç yokmuş gibi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.