Dır-dir Gwen Stefani gerçekten Las Vegas ikametgahı için bilet satamıyor mu? Bu hafta bir gazetenin yaydığı yanlış bilgi bu. Dedikoducu Polis kaydı düzeltmeye yardımcı olabilir.

'Gwen’in Vegas Gamble Goes Bust' adlı yeni sayısında yanlış bir başlık okuyor Star . Şarkıcının müziğine atıfta bulunan dergi, konser serisi için 'Vegas, Gwen Stefani için bilet satmakta zorlanırken Tatlı Kaçış olmaktan başka bir şey değildi' diye tartışarak başlıyor. Sözde bir 'tipster', 'Sadece birkaç gün uzaktaki konserler için binlerce bilet hala satışta.' Hatta 'bir web sitesinin onları yüzde 75 indirimle terk ettiği' iddia ediliyor.Çıkış, Stefani'nin bu iddia edilen gişe sıkıntısı nedeniyle 'Zengin Kız olmaktan çok korktuğunu' iddia ediyor, bu yüzden 'erkek arkadaşı Blake Shelton'ı' Ses 'e ültimatom vermesi için kandırdı.' Talebin 'Gwen'i geri getir yoksa istifa ederim!' Olduğu söyleniyor. Bir sözde 'içeriden', 'Görünüşe göre Blake, kızı için onurlu bir şey yapmaya çalışıyor ve ağırlığını NBC'ye atıyor. Vegas'taki donuk tepkiden sonra, kontrole ihtiyacı olacak. '

Feige aus Orange ist das neue Schwarz

Ancak Stefani'nin 'çeke ihtiyacı yok' ve onun adına bir 'ültimatom' yayınlaması için Shelton'a ihtiyacı yok. Geçen yıl, 'The Voice' yapımcısı Mark Burnett, Stefani'nin 'her zaman' tekrar hoş karşılandığını söyledi şovda ve bu sadece bir planlama meselesi. Konser kariyerine gelince, zaten açıklanmıştı Stefani’nin ikametgahı aslında bilet satmaktır ve 'yetersiz' olan bir yanıt almak.

Zappos Tiyatrosu'nun bir sözcüsü geçen hafta yaptığı açıklamada, “Gwen Stefani’nin‘ Just A Girl ’misafirhanesine verilen tepki ezici olmaktan başka bir şey değildi. Tüm kapalı gişelerden itibaren Gwen, Caesars Entertainment ve Live Nation çok mutlu. ' Temsilci devam etti, 'Sadece bilet satışları herkesin beklentilerini çılgınca aşmakla kalmadı, aynı zamanda en önemlisi Gwen’in bugüne kadarki en büyük yaratıcı girişiminin eleştirel beğeni herkesi şaşırttı.'

Ayrıca, Las Vegas İnceleme Dergisi Sin City'nin pek çok şovunu güvenilir bir şekilde ele almasıyla tanınan, geçen hafta nasıl yapıldığına dair koca bir hikaye yaptı. Stefani, ihtisas konserlerinde yüzde 90 kapasiteye ulaşıyor ideal olarak kabul edilir. Gösterisinin bir 'büst' olduğu iddiasının aksine, gişe sonuçlarının dizinin 'kar edecek kadar iyi iş çıkardığını' gösterdiği bildirildi.

Ayrıca, satışların 'gerçekten nadir' olduğu ve uzun vadeli başarının bir göstergesi olmadığı açıklandı. 'Bu, kazanan bir gösteri. Bu, para kazandıran bir gösteri, ”dedi. Diğer bir deyişle, ne konser dizisi ne de Stefani’nin kariyeri tehlikede.

Dedikoducu Polis şüpheliler Star Bu yanlış yönlendirilmiş hikayeyi, kardeş sitesi RadarOnline'ın bu ayın başlarında çevrimiçi olarak benzer şekilde yanlış bir hikaye yayınlamasından sonra yürütmek için ilham aldı. Ancak blog daha sonra makalesini sildi, ancak hiçbir zaman bir düzeltme veya geri çekme işlemi yapmadı. Belki de tabloid ve web sitesi birlikte bir tane yapabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.