Hakkında bir hikaye Gwen Stefani destekleyici Blake Shelton 'American Idol' ile 'reyting savaşı' uyduruldu. Aynı zamanda kanıtlanabilir şekilde yanlıştır. Dedikoducu Polis hikayeyi kolayca çürütebilir.

TV endüstrisi gözlemcileri, özellikle 'The Voice' ile aynı anda yayınlandığı için 'American Idol' yeniden başlatmayı yakından izliyorlar. Geçtiğimiz Pazartesi günü ilk kafa kafaya yayınlarında, 'The Voice', reytingde 'Idol' u kolayca yendis . Şimdi HollywoodLife Stefani'nin, NBC yarışmasının en kazanan koçu Shelton'ın 'reyting poposu tekmelemesini' nasıl istediği konusunda 'özel ayrıntılara' sahip olduğunu iddia ediyor. Sözde 'Gwen'e yakın bir kaynak', 'Gwen, Blake'i tamamen destekliyor ve reyting savaşında Katy Perry'nin kıçını tekmelemesini gerçekten istiyor' dedi.Stefani'nin Shelton ile iki yıldan fazla süredir flört ettiği ve 'The Voice' da koç olarak görev yaptığı düşünüldüğünde, onu 'desteklediğini' ve gösterinin başarılı olduğunu görmek istediğini söylemek pek de kolay değil. Herhangi bir kişi rasyonel olarak aynı sonuca varabilir. Sitenin sözde muhbiri Stefani'nin 'Idol' ile düello yaparken adamı Blake'in zirveye çıkmasına yardım etmek için elinden geleni yaptığını iddia etmeye devam ettiğinde daha şüpheli.

'Gwen, son sezonda cesaret verici sözler paylaşırken, Blake notlar vererek, karavanında bantları izliyordu,' iddiasında bulunan habercisi iddia etti. İşte nasıl Dedikoducu Polis bunun bir yalan olduğunu biliyor: “The Voice” şu anda önceden kaydedilmiş bölümleri yayınlıyor ve Blind Auditions'ı bu hafta yayınlamayı yeni bitirdi. Önceden bantlanmış Savaşlar ve Nakavt turları takip edecek. Bunların hepsi bir süre önce çekildi. Aslında, 'The Voice' için 14. Sezon Nakavtları Şubat ayı başlarında gerçekleşti.

Zendaya Coleman Brüder und Schwestern

Canlı Playofflar için yapım 16 Nisan'a kadar tekrar başlamaz, 'The Voice' biletleme ajansına göre . Bu, Stefani'nin şu anda Shelton’ın fragmanında oturup film çekerken izlemesinin imkansız olduğu anlamına geliyor. Şu anda çekim yapılmıyor, bir aydan fazla sürmüyor ve bir ay daha olmayacak. HollywoodLies lakaplı olduğu gibi gerçek bir 'kaynağa' sahip olsaydı, bunu bilirdi. Bunun yerine, blogun onunla dolu olduğunu kanıtlayan büyük bir flubede yakalandı.

Ve bu berbat olaydan sonra, web sitesinin açıkça kurgusal içeriden biri, Stefani'nin 'Katy'yi ve' Idol 'ile ilgili tüm olayları yakından takip ettiğini' iddia etmeye devam ediyor. Unutmayın, şimdiye kadar sadece iki bölüm yayınlandı. Ve 'The Voice' da olduğu gibi, bu gösteriler de önceden kaydedildi. Tüm bu bölümlerin zaten kilitli olduğu göz önüne alındığında, bu noktada derecelendirmeleri artırmak için yapılabilecek tek şey onları yoğun bir şekilde tanıtmaktır. Shelton, Twitter'da 'The Voice' hakkında yazılar yazıyordu. ama bunu son yıllarda her sezon yaptı. Geri dönen 'Idol' ile ilgisi yok.

Dahası, bu hikaye tamamen Shelton'a bu 'reyting savaşında' yardımcı olmak için 'elinden geleni yaptığı' iddia edilen Stefani hakkında olsa da, iki buçuk hafta önce sezonun galasından bu yana 'The Voice' hakkında hiç tweet atmadı. Stefani'nin gösterinin nihayetinde 'Idol' a üstün gelmesini istediğinden şüphe etmek için bir neden olmasa da, bu kusurlu 'özel' in üretildiği ve büyük ölçüde doğru olmadığı çok açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.