Evet, Gwen Stefani ve Blake Shelton nişanlı . İkisi de küçük birini mi bekliyor? Dedikoducu Polis nişanlı çift hakkındaki son söylentiye bakar.Gwen Stefani’nin Hamilelik Mucizesi?

Göre National Enquirer , nişanlarını duyurduktan sadece haftalar sonra, Gwen Stefani ve Blake Shelton'ın kutlamak için daha fazla nedeni var. Görünüşe göre pop şarkıcısı bir bebek yumruğuyla görülmüş. Gazete, çiftin yıllarca kendi çocuklarını aradıklarını öne sürüyor. Stefani, eski kocası Gavin Rossdale ile paylaştığı üç oğlunun annesidir.Blake Shelton'ın Önerdiği Sebep Bu muydu?

İçeriden biri gazeteye, 'Gwen henüz hiçbir şeyi onaylamıyor, ama o da saklayamıyor' diyor. Yayın daha sonra kanıt için kullandığı bir resme atıfta bulunur; burada Ses ev sahibi büyük boy bir süveter giydi. 'Yıllarca süren zorlu IVF tedavilerinden sonra başarılı olamadan, Gwen tekrar gebe kalma umudunu yitirmemişti. O ve Blake evlat edinmeye bile baktılar ”diyor kaynak. Dergi No Doubt şarkıcısının hamilelik testi yaptığını ve 'inanamadığını' açıkladı. Tabloid, heyecan verici haberin ülke şarkıcısını uzun süredir partnerine evlenme teklif etmesini sağladığını iddia ediyor.

Blake & Gwen’in İki Düğün Töreni

Oradan, diğer isimsiz kaynaklar, yayının iki hikaye kitabı düğünü olacağını iddia ettiği çiftin yaklaşan evliliklerinden ayrıntıları paylaşıyor. Dergi, bir törenin Shelton’ın Oklahoma çiftliğinde, diğerinin Los Angeles’ta yapılacağını ileri sürüyor. Çıkış, Stefani'nin bir sorunu olmayacağını belirtiyor: Koridorda bir çarpma ile yürümek. 'O geleneksel bir Katolik kız ama herkes bunun tüm dualarını gerçekleştirdiğini biliyor. Hiçbir şekilde utanmıyor ”diye ekliyor kaynak.Was sind die besten Jahreszeiten der Überlebenden?

Hikaye, 'Tatlı Kaçış' şarkıcısının oğullarıyla birlikte Shelton'ın ne kadar doğal olduğunu gördüğünü ve çaresizce ondan bir bebek sahibi olmak istediğini belirterek sona eriyor. İçeriden, 'Evin etrafında koşturan bir mini-me olması Gwen için bir hayalin gerçekleşmesi olurdu' diyor.

Gwen Stefani Bir Kez Daha Hamile Değil

Belirtmiş olduğumuz gibi, Gwen Stefani ve Blake Shelton nişanlandı, ancak pop yıldızının hamile olduğu fikri yersiz. Dürüst olmak gerekirse, bu anlatıyı o kadar çok düzelttik ki biraz sinir bozucu. Ve, Stefani sadece gerçekleştirilen Rockefeller Tree Lighting töreninde görünür tonda karın kaslarını sergilediği yerde. Bu bebek, Stefani'nin iddia ettiği gazeteyi nereye çarptı? Büyük olasılıkla, bu sadece magazin dergisinin yanlış hayal gücünün bir sonucuydu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Gwen Stefani (@gwenstefani) tarafından paylaşılan bir yayınEk olarak yanlış bebek söylentileri , Enquirer Güvenilirliği sorgulandı Dedikoducu Polis Stefani ve Shelton’ın ilişkisi hakkındaki raporları nedeniyle birkaç kez. İki ay önce, tabloid Gwen Stefani'yi iddia etti. evcilleştirilmiş Blake Shelton. Bundan önce dergi, Stefani ve Shelton'ın ayrılmak çelişen programları nedeniyle. Açıktır ki, çift nişanlı ve mutlu olduğundan, yayının anlatıları uydurmadır ve bu sonuncusuna güvenilemez.

lässt sich carrie underwood scheiden?

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Yüzük Takılmadan Görüldükten Sonra Bindi Irwin’in Evliliği Başı Dertte mi?

George Clooney, Rande Gerber, Amal ve Cindy Crawford 'Savaşta' Olduğu İçin Takılamıyor

Yeni Filmde Margot Robbie Seks Sahnesi Evlilik Sorunlarına Neden Oluyor?

Zendaya Kiminle Çıkıyor? 'Euphoria' Yıldızının Bağlantılı Olduğu Herkes

Angelina Jolie Hala Rastgele Kadınlarla 'Tesadüfen Takılıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.