İddia eden bir hikaye Gwen Stefani 'yeni seksi iç çamaşırlarına' binlerce dolar harcadı Blake Shelton Doğum gününü uydurdu, Dedikoducu Polis açığa çıkarabilir. Uzun hikaye, çift hakkında sayısız imal edilmiş 'münhasır' yayınlayan aynı fabrikasyon fabrikasından geliyor.

Hakkında konuşuyoruz HollywoodLife , tabii ki bu Shelton’ın yaklaşan doğum gününden yararlanmaya çalışıyor. Ülke süperstarı Pazar günü 41 yaşına girecekken, seri imalatçılar bu duruma bağlı bir dizi 'özel' iş çıkardılar. Örneğin, bir gönderi Stefani'nin doğum gününde Babalar Günü'ne denk geldiği için 'karışık duygular' yaşadığını iddia ederken, başka bir iddia edilen Shelton Oklahoma'da onunla kutlama yapmayı umuyordu.Bu iki tartışma makul görünse de, konuyla ilgili üçüncü bir hikaye şüphenin ötesinde. 'Gwen Stefani Doğum Gününde Blake Shelton’ın Aklını Seksi Yeni İç Çamaşırlarıyla Uçurmayı Planlıyor', manşetini duyurdu. HollywoodLies, haberde No Doubt cephesindeki kadının “yatak odası da dahil olmak üzere onu mümkün olan her şekilde memnun etmeyi planladığını iddia ediyor! Ah! Ah! '

Cinsiyetten açık bir şekilde bahsedilmemesine rağmen, Stefani'nin Shelton için hediyeler için 'güzel bir kuruş' harcadığı ve 'en büyük harcamalarından biri bu olay için satın aldığı iç çamaşırları' olduğu iddia ediliyor. Webloid sözde 'içeriden' birinden alıntı yapıyor: 'Gwen de yeni iç çamaşırlarına birkaç bin harcadı, aklını tamamen uçurmayı ve bunu şimdiye kadarki en iyi doğum günü yapmayı planlıyor.'

Stefani’nin iç çamaşırı satın alımları hakkında itibarsız bir dedikodu sitesiyle veya gerçekte herhangi bir satış noktasında 'içeriden' hangi 'kişi' konuşuyor olabilir? Onun “yatak odasında… onu memnun etme” planlarına hangi “kaynak” yazardı? HollywoodLies, geçen bir buçuk yılda çift hakkında pek çok şüpheli hikaye hazırladı, ancak bu özellikle bir kaşını kaldırmaya değer.

Okuyucuların bu kadar 'özel' bir şeyi ciddiye alması gerektiğini düşünmesi çıkış için gülünç ve saçmadır. Elbette, Dedikoducu Polis aslında çevrimiçi yayının makalelerinin ciddiye alınıp alınmamasını umursadığından bile şüphe duyuyor. Tek hedef, Google'a ve hayranlara orijinal içerik sunarak trafik elde etmektir. Ancak buradaki iddialar ve HollywoodLies’in geçmişi göz önüne alındığında, bu oldukça açık bir şekilde (oldukça büyük) bir tuz tanesi ve bir göz yuvarlamasıyla alınması gereken bir hikaye.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.