Gwen Stefani Çocukları baskı yapmıyor Blake Shelton yeni bir habere rağmen annelerine evlenme teklif etmek için. Dedikoducu Polis bu uydurma hikayeyi özel olarak düzeltebilir. Bunun doğru olmadığı söylendi.

Göre HollywoodLife Çift hakkında yanlış hikayeler yayınlama konusunda bir geçmişe sahip olan Stefani’nin üç oğlu Shelton’ı çok seviyor ve üvey babaları olmasını istiyorlar ki, annelerine evlenme teklif etmesini sağlayacak 'yollar buluyorlar'. Sözde 'kaynak' denilen bir web sitesine, 'Gwen'in çocukları, Blake'e anneleriyle evlenirse onu seveceklerine dair ince ipuçları vermeye başlıyor.' Aynı isimsiz 'kaynak' da şöyle anlatıyor: 'Blake'e onu sevdiklerini söylüyorlar ... ve üvey babaları olmasını dilediklerini ona bildiriyorlar.' Şüpheli habercisi, 'Anne ve Blake'in neden evli olmadıkları konusunda yaşça büyük çocukların kafası karıştı' diye ekliyor.Elbette, HollywoodLies de bilindiği üzere, Shelton'ın önereceği 'ince ipuçları' ya da 'yollar bulduğu' Kingston, 11, Zuma, 9 veya Apollo 4 hakkında herhangi bir ayrıntı sunmuyor. Ayrıca çoğu kez itibarını yitiren çıkış, Shelton'ın kendisinin ve Stefani'nin neden 'halihazırda evli olmadığını' merak eden gençlere sözde nasıl yanıt verdiğine dair herhangi bir fikir vermiyor. Sitenin herhangi bir ayrıntı verememesinin nedeni, makalenin tamamının bir uydurma olmasıdır.

Wer ist John Mayer aus dem Jahr 2018

Stefani temsilcisine verdiği demeçte, kuruluşun iddiaları tanımlanamayan ve muhtemelen varolmayan bir 'kaynaktan' gelse de Dedikoducu Polis Hikayenin doğru olmadığı ve hatta sorgulandığı kayda geçildiğinde, 'Çocuklar bu tür şeyleri düşünüyor mu?' Hayır, yok. Ama gazetecilere benzeyen yetişkinler olabilir.

eine Stange betrügt jlo

İlginç bir şekilde, HollywoodLies gibi yerlerde onun hakkında kaç tane yalan söylendiğine dikkat çekerek, Shelton kısa süre önce tweet attı , 'Sosyal medyada veya internette [benim] hakkında okuduğunuz şeylerin% 99'u doğru değil. Aslında rahatsız edici. Artık ona nadiren bakıyorum bile çünkü çoğunlukla sahte olduğunu biliyorum. '

İşte gerçekte neler olduğu burada. Stefani geçen hafta 'Ellen DeGeneres Şovu' ndaydı ve şöyle dedi: Shelton ile evlenmeyi 'her zaman' düşünüyor . Ve birkaç gün sonra CMT’den Cody Alan tarafından sözleri sorulduğunda, Shelton, Stefani ile evlenmeyi düşündüğünü de söyledi. , ancak vurguladı, 'Yakın zaman olacağını falan sanmıyorum.' Bu çok halka açık sözler HollywoodLies'i Stefani’nin çocuklarıyla kendi bakış açısını oluşturmaya yöneltti.

Ve süre Dedikoducu Polis Blog raporunu doğruluk açısından kontrol etti ve Stefani’nin temsilcisiyle iletişime geçtiğimizi şeffaf bir şekilde kaydetti, HollywoodLies’in makalesinde, sözde kaynağının iddialarını araştırdığını gösteren hiçbir şey yok. Ya sadece geçmişte yaptığı gibi izlenemeyen ihbarcıların alıntılarını uydurdu ya da içeriden olduğu iddia edilenlerin açıklamalarını sorgulama zahmetine girmedi. Ancak bunların hiçbiri sürpriz değil Dedikoducu Polis , o siteyi çift hakkında sahte haberler yayınladığımız için kaç kez kırdığımıza bakılırsa.

Unutmayın, bunların hepsi Ekim 2017'de yanlış bildirilen aynı kaynaktan geliyor. Shelton ve Stefani nişanlandı çünkü elmas yüzük takıyordu. . Aynı zamanda, yanlış bir şekilde iddia edildiğinde bozduğumuz sitedir Shelton, Sevgililer Günü'nde evlenme teklif edecekti. . Bu ve diğer pek çok makale gibi, Stefani’nin çocuklarının soruyu annelerine sorması için Shelton’a baskı yapması hakkındaki son makale de doğru değil.

Katie Holmes und Joshua Jackson Beziehung

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.