Bir tabloid iddiaları Gwen Stefani ve Blake Shelton ikiz erkek çocukları oluyor. Ancak bu, daha önce duyduğumuz bir hikaye. Dedikoducu Polis çift ​​hakkındaki son dedikodulara baktı ve anlatıyı düzeltebilir.

Göre Yaşam tarzı , sadece Gwen Stefani ve Blake Shelton iki erkek çocuk beklemekle kalmıyor, aynı zamanda tabloid de Shelton'ın gideceğini iddia ediyor Ses baba olmaya odaklanmak. Sözde bir kaynak, dergiye 'fısıltılar' olduğunu söyler Stefani hamile ve 44. doğum gününde Shelton'a haberi açıkladı. Yayın, 'destansı sürpriz' in Shelton'ı 'duygusal' yaptığı söyleniyor.Sözde içerdekiler, adı açıklanmayan içeriden birinin 'hayal kırıklığıyla dolu' dediği in vitro fertilizasyon yoluyla çiftin ebeveynlik yolculuğunu detaylandırmaya devam ediyor. “Tüp bebek yolculukları çok zahmetliydi. Birkaç kez umutlarını yitirdiler. İddia edilen kaynak, aralarında bol miktarda gönül yarası olan pek çok yüksek ve yanlış başlangıç ​​vardı ”diyor. İsimsiz içeriden biri, Stefani'nin Shelton'a kendi çocuklarını vermeyi özlediğini ekliyor. No Doubt şarkıcısının Gavin Rossdale ile olan evliliğinden üç erkek çocuğu var. Yarım yamalak kaynak, 'Tüp bebek yardımıyla, duaları gerçek oldu' diyor.

Sözde içeriden biri, 'Tanrı'nın erkek çocuk yetiştirmesini istediğini söylüyor, bu yüzden programa devam ediyor,' diyor ve ekliyor, bir kız 'kartlarda yoktu.' Elbette, Gwen bir kız umuyordu. İkiz kızların piyangoyu kazanmak gibi olacağını söyledi, ancak iki erkek daha olması fikri onu biraz aşamalıyor, 'diye iddia ediyor içeriden. İki yıl önce tabloid iki yıl önce şunu iddia ettiğinde, bu 'kaynağın' şarkıcı için bir kız çocuğu 'kartlarda olmadığını' iddia etmesi çok ilginç. Stefani ikiz kızlara sahipti . Tabii ki o hikaye yanlış değildi.

Yine de dergi, aileye gelen bu yeni 'ilave' ile Shelton'ın Adam Levine'in izinden gidebileceğini ve babalığa odaklanmak için gerçeklik söyleme yarışmasını terk edebileceğini iddia ediyor. Şüpheli kaynak ayrıca, 'Blake ile bir aile kurma hayalleri gerçekleştiğine göre, bir sonraki düğün olursa şaşırmam. Onlar için büyülü bir zaman. ' Belirttiğimiz gibi, çiftin ikiz kızları beklediğini iddia ettikten sonra, çok ilgi çekiciydi. Yaşam tarzı şimdi çiftin ikiz erkek çocukları olduğunu iddia ediyor. Gazetelerin çiftle ilgili olarak neden 'ikizler' ve 'IVF' tedavileri temasını kullanmaya devam ettiklerinden emin değiliz, ancak Dedikoducu Polis bunun Stefani ve Shelton hakkında başka bir uydurma hikaye olduğundan oldukça emin.

Bunlara ek olarak, Yaşam ve Tarz Geçmiş performans, bu hikayenin doğru olduğuna inanmayı zorlaştırıyor. Güvenilmez dergi geçen Nisan ayında Stefani hamile olduğunu açıkladı Shelton ile yaptığı 'gizli' düğünün ortasında. Hikaye, çiftin Shelton’ın Oklahoma çiftliğinde düğümü bağladığını iddia etti ve yemin alışverişi sırasında Stefani, bir kıza hamile olduğu haberini paylaştı. Açıkçası bu da doğru değildi. Hiçbir zaman düğün olmadı ve Stefani hamile değildi.

Bir ay sonra, yayın iddia etti Shelton, Anneler Günü'nde Stefani'yi 'terk etti' . Hâlâ çok birlikteler. Bariz Yaşam tarzı Çıkış, Stefani ve Shelton'ın bir ay önce gizlice evlendiklerini iddia ettiği için, hikayesine ayak uyduramadı veya gerçeğe sadık kalamadı. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi düzelterek zaman kaybetmedi. Yaşam tarzı açık bir şekilde, Blake Shelton ve Gwen Stefani’nin birlikte yaşamı hakkında hiçbir fikri yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.