Dır-dir Gwen Stefani eskiden işgal edilmiş olan Las Vegas otel süitini gerçekten yenilemek Britney Spears ? Yeni bir rapor, Stefani'nin Haziran ayında ikametgahına başladığı Planet Hollywood'da büyük bir değişiklik talep ettiğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeye baktı.

Bu şüpheli makalenin başlığını 'Gwen Küvette Britney Üstleri' National Enquirer . Parça şöyle başlıyor: 'Gwen Stefani gösterişli Las Vegas şöhretini ve servetini emiyor, ancak' Toxic 'başrol oyuncusu Britney Spears'tan daha büyük, çok daha iyi köpüklü bir küvette.' Süpermarket tabloidine göre Stefani, Spears'ın kendi ikametgahı sırasında kaldığı aynı süitte kalıyor, ancak No Doubt cephesindeki kadın 'kullanılmış küvette burnunu kırıştırdı, iyi bir smaç için çok cılızdı.'Sözde bir 'casus', 'Küvet Britney için mükemmeldi - ama Gwen için değil,' sözde 'her canlı konser performansından önce rahatlatıcı bir şekilde ıslanmayı seven' dedi. Özellikle Stefani'nin 'Brit’in eski küvetinin sökülüp yerine yepyeni, daha büyük bir banyo yaptırdığı' iddia ediliyor. Merakla, dergi sözde yeni sakinine uyum sağlamak için pakete yapılan başka herhangi bir değişiklikten bahsetmiyor. Stefani küvet konusunda çok seçiciydi ... ama başka bir şey değil mi?

Bu hikayeden şüphelenmenin tek nedeni bu değil. İlk olarak, ne zaman biliniyordu Stefani’nin ikametgahı açıklandı Daha önce Spears tarafından kullanılan tiyatroyu devralacağını, hiç kimse onun da pop yıldızıyla aynı süitte kaldığını söylemedi. Ancak Stefani hangi otel odasında yaşarsa yaşasın, neden küveti değiştirmek kadar büyük bir değişiklik yapma yetkisine sahip olduğu belli değil.

Chris Hemsworth und Elsa Pataky Hochzeit

Ayrıca, bu masalın şu anda Vegas'ta performans göstermediği zamanlarda ortaya çıkması da tuhaf. Gibi Stefani’nin ikametgah tarihleri Gösteri, ilk ayağı 27 Haziran - 21 Temmuz arasındaydı. İkinci ayağı Aralık ayına kadar başlamayacağı için şu anda uzun bir ara veriyor. Sadece bu raporun zamanlaması tuhaf değil, aynı zamanda priz okuyucuların, Stefani dört ay daha oraya geri dönmeyeceği zaman otelin küvetini değiştirme zahmetine girdiğine inanmalarını istiyor.

Açıkçası, bu anlatıda uydurma olduğunu düşündüren birçok kusur var. Stefani için bir temsilci de şunu söylüyor: Dedikoducu Polis iddiaların doğru olmadığını. Yayının her iki şarkıcı hakkında da bir şekilde bundan daha ciddi olan yanlış hikayeler yayınladığı unutulmamalıdır. Bu yılın başlarında, örneğin, tabloid hakkında yalan söyledi Stefani düşük yapıyor . Ocak ayında, dergi Spears bir Vegas düğünü planlıyordu . Haklı olarak söylediğimiz gibi, bu asla olmadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.