Gwen Stefani 'rahatlamak' Blake Shelton Noel'de teklif etmedi uydurma bir hikaye. Ve tekrar tekrar sahte ve çift hakkında çelişkili makaleler üreten bir siteden geliyor.

HollywoodLife , rutin olarak HollywoodLies olarak anılan yalan söylemesiyle o kadar iyi bilinen, No Doubt şarkıcısı hakkında temsilcisinin bir zamanlar söylediği kadar çok düzmece hikaye yayınladı Dedikoducu Polis , 'Yokmuş gibi davranıyorum.' Gerçek gazetecilerin (ve pek çok ünlünün) üzüntüsüne rağmen, blog var ve sık sık şu anki gibi uydurulmuş makaleler yayınlıyor, Stefani'nin üç yıllık erkek arkadaşının Noel'de soruyu sormamasından 'rahatlamış' olduğunu iddia ediyor. Neredeyse kesin bir yalan olarak, site, sözde 'rahatlamış' Shelton'ın Noel kutlamaları sırasında evlenme teklif etmediğini söyleyen Stefani'ye yakın bir kaynağa sahip olduğunu iddia ediyor ... aklındaki son şey bir evlilik teklifiydi. 'HollywoodLies'e göre Shelton ile nişanlanmamak için sözlerin ötesinde minnettar olmasının nedeni, Stefani'nin tatili kesinlikle üç oğlu için yapmak istemesiydi. Blog daha sonra 'yorum için Gwen’in temsilcisine ulaştığını' not eder. Ancak yukarıda belirtildiği gibi, sözcüsü bu çıkış hakkında çok az düşünüyor, eğer temsilciden geri dönselerdi bu gerçekten bir Noel mucizesi olurdu.

Wie lange ist Fergie schon verheiratet?

HollywoodLies'in artık Stefani'nin Shelton'ın teklif etmediği için mutlu olduğunu iddia etmesi ilginç çünkü 18 Aralık 2016'da, ' Blake Shelton ve Gwen Stefani Tatillerde Nişanlanıyor mu? 'Aynı güvenilmez yayın, Shelton'ın nasıl' kesinlikle elmas takılar için alışveriş yaptığını 've' soruyu sormaya hazırsa, evet demeye hazır olduğunu 'anlatan görünüşte uydurma kaynaklarından birinden alıntı yaptı! Ooh, bu iyi yaşlanmadı.

Şimdi HollywoodLies'in ' Blake Shelton Noel Özelinde Gwen Stefani'yi Teklif Etmeyi Planlıyor mu? 'Bu uydurma raporda, site,' Noel özelinin Blake için evlenme teklif etmesi için mükemmel bir fırsat olacağını 'iddia eden, adı verilmeyen ve kasıtlı olarak izlenemeyen başka bir' içeriden 'çıktı ve izleyicilerin' onun gittiğini görebileceği gerçek bir olasılık vardı. ' tek dizinin üstüne çök. ' Stefani'nin 'rahatladığı' Shelton'ın önermediği son anlatıyla çelişen bu hikaye de yaşlanmadı.

HollywoodLies'in umutsuzca bir şeylerin yapışacağını umarak her şeyi duvara fırlattığı bir yıl olan 2018'e geçelim. 5 Şubat'ta, defalarca itibarını kaybeden site, ' 500.000 Dolarlık Elmas Yüzük İçin Blake Shelton Alışverişi: Sevgililer Günü İçin Gwen Stefani'yi mi Teklif Ediyorsunuz? “Blake'in Noel'de Gwen'e evlenme teklif edeceği söylentilerinin ardından,“ Olabileceğini duyuyoruz ”diyerek kendi sorusunu yanıtladı. Elbette, bu 'söylentileri' 2016'da ve 2017'de tekrar başlatan, alışkanlıkla kanıtlanmamış blogdu.

Bu bir kez gerçekleşmediğinde, satış noktası 1 Kasım'a kadar, net bir başlık olan bir haber yayınlamak için bekledi, ' Gwen Stefani 3. Yıldönümü Yaklaşımları Olarak Blake Shelton'dan Bir Nişan Yüzüğü İstiyor . ' Yine, sitenin 'yakın kaynağı' olduğu iddia edilen Stefani'nin 'Bu yıldönümünü veya tatil sezonunu umuyor, Blake onu bir yüzükle şaşırttı' dedi.

Sadece 54 gün önce takip edenler için, şu anda 'rahatladığını' iddia eden aynı çıkış, taşralı şarkıcının kendisiyle evlenme teklif etmediğini, ardından Stefani'nin Shelton'ın 'tatil sezonunda' bir yüzük 'vermesini istediğini iddia etti. . ' Uygun bir şekilde takma adı HollywoodLies, 'Bir yüzük Gwen için gerçekten en iyi Noel hediyesi olurdu' diye iddia etti. Şüpheci biri, web sitesinin sadece ilerledikçe uydurduğunu söyleyebilir, bu yüzden bu çok sık yanlıştır.

Jake von State Farm Original

Normalde, Dedikoducu Polis sahte hikayeler üreten satış noktalarına bağlantı vermez, çünkü onların kötü habercilik için en iyi şekilde veya en kötü ihtimalle tamamen uydurma olarak ödüllendirilmemeleri gerektiğine inanıyoruz. Ancak bu durumda, okuyucularımızın HollywoodLife'ın sahte makaleleri nasıl oluşturduğunu kendilerinin görmesini istediğimiz için (yukarıda) bir istisna yaptık.

Blake Shelton Gwen Stefani Söylentileri

(HL)

Haklarında kaç tane gerçek dışı hikâye yayınladığı düşünüldüğünde, şubenin Shelton veya Stefani'ye yakın herhangi bir kaynağa sahip olduğuna inanmak zor. Konuya çok fazla değinmek istemiyorum ama aynı blog da Dedikoducu Polis 2017'de hatalı bir şekilde muhafaza edildiğinde bozuldu Shelton ve Stefani, sözde ona bir elmas yüzük verdikten sonra nişanlandı. . Bu asla olmadı, ne de yapmadı Stefani ve Shelton ayrıldı HollywoodLies'in de haksız yere iddia ettiği.

Başka bir toplam yalan Dedikoducu Polis çıkış, geçtiğimiz Mayıs ayında Stefani, Shelton’ın bebeğine hamileydi. . Temel olarak, blog, ilişkileriyle ilgili her türlü hikayeyi uyduruyor. Bunun sonunda hala HollywoodLies'in gerçekten meşru ve güvenilir Shelton ve Stefani kaynaklarına sahip olduğunu düşünüyorsanız, Noel Baba'nın gerçek olduğuna inanmanız da çok yüksek.

Tom Cruise und John Travolta Nachrichten

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.