Gwen Stefani ve Blake Shelton yanlış bir tabloid haberine rağmen bir kız çocuğu beklemiyor. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. No Doubt şarkıcısının hamile olmadığını öğrendik.

Garth Bäche mit Trisha Yearwood

Göre Temasta Yaklaşık dört yıldır çocuk sahibi olmak için uğraşan çift, bir dizi başarısız IVF tedavisinin ardından umutlarını yitirdi. Sözde bir kaynak, 'Kalp kırıcıydı' diyor ve 49 yaşındaki Stefani'nin beklediğini öğrenerek kısa süre önce nasıl büyük bir sürpriz yaptığını ekliyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Arkadaşlar bunun doğal olarak gerçekleştiğini söylüyor' diye ekliyor. Ve o bir kız! Buna mucize bebekleri diyorlar. 'Şüpheli habercisi şöyle devam ediyor: “Evin etrafında koşturan bir mini-me olması Gwen için gerçek olan bir rüya. Ayrıca, Blake'in [üç oğlu] ile ne kadar doğal olduğunu gördü ve çaresizce ondan ailesini tamamlamak için bir bebek sahibi olmak istedi. ' Görünüşte sahte olan kaynak ayrıca Stefani'nin IVF sürecinden geçerken 'uyumak için ağlayacağını' ve 'Blake'in onu terk edeceğine ikna olduğu zamanlar olduğunu' iddia ediyor, ancak erkek arkadaşı ona bunun olmayacağına dair güvence verdi. olmak.

Oradan, sözde içeriden biri Stefani'nin doğum yapmadan önce evlenmek istediğini söyleyerek, 'Hamile gelin olmak onun için önemli değil. O ve Blake, bebek doğmadan önce düğümü bağlayacaklar, çünkü sevinç demetleri geldiğinde bunu resmileştirmek istiyor. ' Sözde 'düğünün' ne zaman gerçekleşeceğine gelince, ihbarcı 'Noel zamanı etrafındaki düğümü Blake'in Oklahoma çiftliğinde aileleri ve çocuklarıyla ve sadece birkaçıyla küçük, samimi bir törenle bağlamayı planladıklarını' iddia ediyor. Arkadaşlar.'

Hat Miranda Lambert Kinder?

Magazin raporu tamamen kurgudur. Stefani'ye yakın bir kaynak anlatıyor Dedikoducu Polis şarkıcı hamile değil veya bir düğün planlama sürecinde. Ek olarak, bu ilk kez olmayacaktı Temasta benzer bir hikaye ile geldi. Geçen Kasım ayında yayını yanlış haber yapmak için aradık Stefani hamileydi ve Shelton ile evleniyordu. Oklahoma çiftliğinde. Öncül o zamanlar doğru değildi ve şimdi artık doğru değil.

2017 yılında, Dedikoducu Polis ayrıca haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Stefani ve Shelton'ın 'yolda bebekleri' oldu. Bu makale, çıkış noktasının gerçek dışı bir şekilde iddia edildiği tarihten sadece birkaç ay sonra geldi. Shelton, Stefani'yi 'terk etmişti' . Güvenilmez magazin gazetesinin ilerledikçe yeni hikayelerle ortaya çıktığı açıktır. Bu sonuncusu bir başka düğünü çevreleyen ve bir bebek de fabrikasyondur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.