Gwen Stefani hamile değil ve onunla evlenmiyor Blake Shelton Oklahoma çiftliğinde, tamamen yanlış bir tabloid hikayesine rağmen. Dedikoducu Polis sahte raporu çürütebilir. Müzik yıldızları bir çocuk beklemiyor ya da bir düğün planlama sürecinde.

Was ist Kevin Harts Größe?

Bu haftanın kapağı Temasta 'Hamile Gwen ve Blake: Yeni Evlendi!' Bunun, Stefani'nin hamile olduğu ve çiftin halihazırda düğümü bağladığı anlamına geldiği varsayılabilir, ancak ilgili makale, onların yalnızca bir düğün planlamanın ve bir aile kurmanın ilk aşamalarında olduklarını söylüyor. Bir kapağın okuyucuları yanıltmaya çalışması asla iyiye işaret değildir.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, Shelton'ın birbirlerine olan bağlılıklarını kanıtlamak için 'bir kağıda ihtiyaç duyduklarını düşünmediği' için koridorda yürümekte tereddüt ettiğini, ancak 'birçok dırdırın ardından Gwen nihayet başardı. Blake'i resmi yapması için ikna et. ' Sözde kaynağa göre çift, düğün mekanı olarak Oklahoma, Tishomingo'daki çiftliğini seçti ve sözde kaynağa göre, evliliklerin Stefani'nin eski kocası Gavin Rossdale ile olan düğünden 'daha sakin ve eğlenceli' olacağını söyledi.

Şüpheli tahminci daha sonra konuk listesindeki Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi'nin yanı sıra Adam Levine, Kelly Clarkson, Miley Cyrus ve Jennifer Hudson gibi “The Voice” dan geçmiş ve şimdiki koçlar da dahil olmak üzere ünlülerin bir özetini veriyor. Çıkış ayrıca, Stefani’nin üç oğlunun törene yüzük taşıyıcısı olarak katılacağını, Shelton ise yiyecek ve içeceklerden sorumlu olduğunu iddia ediyor. 'Yemek şirketleriyle kızarmış tavuk, mısır koçanı üzerinde mısır, ızgara pirzola ve daha fazlası için bir ziyafet hazırlamakla ilgili görüşmeler yapıyor ... Bu, sabah 5'te viski içkileriyle bitecek türden bir parti.'

Çıkış, Shelton ve Stefani'nin 'bir aile kurmak için sabırsızlanmaları' ve 'arkadaşlarının hamile bir gelin olabileceğine inandıkları' konusunda ısrar ederek sahte hikayesini bitiriyor. Görünüşte varolmayan kaynak ekliyor: 'Düğün ve bebek sahibi olmaları bir rüya gerçek olurdu.'

Tam olarak iki ay önce, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta Kardeş satış noktası, Yaşam tarzı , hakkında neredeyse aynı kapak hikayesini yayınlamak için Stefani ve Shelton, Oklahoma çiftliğinde bir düğün planlıyor . Ünlü konuk listesi, menü, Stefani’nin yüzük taşıyan oğulları ve hatta 'sabah 5'te viski içkileri' de dahil olmak üzere bu hikayenin neredeyse her ayrıntısı en sonuncusuyla aynıydı. Her iki rapor da önemli bir ayrıntıyı dışarıda bırakıyor: Bu düğün ne zaman gerçekleşiyor? 'Kaynağın' törenin tüm ayrıntılarını bilmesi ilginç, ancak ne zaman gerçekleştiğini bilmiyor.

Bu anlatı Eylül ayında ortaya çıktığında, Stefani adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci güvence verdi Dedikoducu Polis o ve Shelton bir düğün planlamıyorlardı. Durum böyledir. Çiftin gelecekte bir noktada düğüm atması tamamen mümkün olsa da, çalışmalarda Oklahoma çiftlik düğünü yok. Tabii ki şarkıcı da hamile değil. Magazin dergisinin kapak hikayesi tam bir kurgu eseridir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.